| Grootte | Als uw producttekening |
|---|---|
| Precisie | Hoge nauwkeurigheid |
| Dikte van de plaat | 0.5~16 mm |
| Vervaardigingsmachine | CNC-machine, lasersnijmachine |
| Tolerantie | ±0,1 mm |
| Kleur | Oorspronkelijk |
|---|---|
| Levertyd | 7-15 dagen |
| Logo's | aangepast |
| Tekeningformaat | JPG/PDF/DWG/IGS/STP/ enz. |
| Ruwheid | 0.8um Ra |
| Handelsmerk | ACE |
|---|---|
| Toepassingsindustrie | Sensor |
| Sleutelwoord | Draaibank Cnc Onderdelen verspanen Draaibank Cnc |
| Lengte | maximum 5m |
| Onderdeelnaam | Kern inzetstuk |
| Vorm | Ronde Sectie |
|---|---|
| Lengte | maximum 5m |
| Toepassingsindustrie | Sensor |
| Sollicitatie | Hardware -spuitapparatuur |
| Machines | CNC-bewerkingsmachines |
| Sollicitatie | Automobilerij, luchtvaart, geneeskunde, elektronica, machines, enz. |
|---|---|
| Ontwerpsoftware | AutoCAD |
| Afdrukken | Lasermarkering |
| Verwerkingsmethode | CNC-bewerking CNC-frees |
| Oppervlak | Geanodiseerd, poeder |
| Sollicitatie | Automobilerij, luchtvaart, geneeskunde, elektronica, machines, enz. |
|---|---|
| Ontwerpsoftware | AutoCAD |
| Test en inspectie | SGS/CITIC inspectieverslag |
| Afdrukken | Lasermarkering |
| Ruwheid | Ra0,2~Ra3.2 |
| Tolerantie | +/- 0,005 mm |
|---|---|
| Toepassing | precisie het machinaal bewerken |
| Dikte van de coating | Op maat |
| Kleur | Zilver, Zwarte, Rood, Blauw, Enz. |
| Oppervlaktebehandeling | Anodiseren, platteren, schilderen, enz. |
| Product Name | 403 Forbidden |
|---|---|
| Status Code | 403 |
| Server | openresty |
| Description | The server understood the request, but is refusing to fulfill it. |
| Packaging Details | As customer requirements |
| HTTP Status | 403 |
|---|---|
| Forbidden Access | Yes |
| Error Handling | 403 Error |
| Access Control | Restricted |
| Server Response | Forbidden |
| Machines | CNC-bewerkingsmachines |
|---|---|
| Aangepast | OEM & ODM Steun |
| Toepassingsindustrie | Sensor |
| Vorm | Ronde Sectie |
| Hardheid | HRC58-64, Afhankelijk van het materiaal |