| Oppervlaktebehandeling | Anodiseren, platteren, schilderen, enz. |
|---|---|
| Kleur | Zilver, Zwarte, Rood, Blauw, Enz. |
| Toepassing | precisie het machinaal bewerken |
| Dikte van de coating | Op maat |
| Afmeting | Op maat |
| Afmeting | Op maat |
|---|---|
| Dikte van de coating | Op maat |
| Materiaal | Metalen, kunststoffen |
| Verpakking | Op maat |
| Ruwheid van het oppervlak | Ra 0,8-3.2 |
| OEM & ODM | Onze ingenieur kan uw ontwerp controleren en bespreken. |
|---|---|
| Dikte | Op maat |
| Vorm | Rond, vierkant, plat of op maat |
| Materiaal | Aluminium, koper |
| Kleur | Zilver, zwart, blauw, houten kleur, RAL poedercoating kleur, enzovoort |
| Verwerking | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs |
|---|---|
| Microbewerking | Ja, dat is het. |
| OEM-producten | Beschikbaar |
| Proces | aluminiummatrijs Casting+machining |
| Toegepaste | Industriële apparatuur |
| Minimale detailgrootte | 0.1 mm |
|---|---|
| Materiaal | PLA, ABS, PETG, Nylon, TPU, enz. |
| Oppervlakte afwerking | Vlot, Glanzende Steen, |
| Tekeningformaat | IGS STP STL CTA MR3D |
| Tolerantie | 0.010.05mm of Aangepast |
| Aflevering | Wereldwijde levering |
|---|---|
| Afmeting | 300*100*40 mm |
| Casting | Hoogwaardige gietstukken |
| Vormmateriaal | Silicaat |
| Precisiteit | +/- 0,05 mm |
| Tolerantie | +/- 0.1mm |
|---|---|
| Logo's | Gepersonaliseerd logo |
| Vormmateriaal | Silicaat |
| Precisiteit | +/- 0,05 mm |
| Casting | Hoogwaardige gietstukken |
| Deal With | CNC turning,CNC milling |
|---|---|
| Process | CNC turning & milling |
| Advantage | Fast Delivery |
| Scheepsmethode | Door uitdrukkelijk, door de lucht, door overzees |
| Drawing Format | You Supply Can Be Accepted |