| Naam | Metalen plaat gestempeld |
|---|---|
| Standaard | ISO14001 |
| Materiaal | aluminium, roestvrij staal, messing |
| Grootte | Gewoon |
| gewicht | lichtgewicht |
| Toepassing | precisie het machinaal bewerken |
|---|---|
| Oppervlakte afwerking | Polijsten, zandstralen, borstelen |
| gewicht | Op maat |
| Materiaal | Metalen, kunststoffen |
| Kleur | Zilver, Zwarte, Rood, Blauw, Enz. |
| Dikte van de coating | Op maat |
|---|---|
| Hardheid | HRC 40-60 |
| Toepassing | precisie het machinaal bewerken |
| Oppervlaktebehandeling | Anodiseren, platteren, schilderen, enz. |
| Ruwheid van het oppervlak | Ra 0,8-3.2 |
| Minimale detailgrootte | 0.1 mm |
|---|---|
| Druktechniek | FDM, SLA, SLS |
| Levertyd | 1-3 werkdagen |
| Proefproef | gedrukt 3d |
| Materiaal | PLA, ABS, PETG, Nylon, TPU, enz. |
| Materiaal | aluminium, roestvrij staal, messing |
|---|---|
| Gewicht | lichtgewicht |
| Naam | Metalen plaat gestempeld |
| Standaard | ISO14001 |
| Grootte | aangepaste |
| Materiaal | aluminium, roestvrij staal, messing |
|---|---|
| Naam | Metalen plaat gestempeld |
| Toepassing | Automobiel, elektronica, meubels |
| Gewicht | lichtgewicht |
| Grootte | Aanpasbaar |
| Materiaal | aluminium, roestvrij staal, messing |
|---|---|
| Sollicitatie | Automobiel, elektronica, meubels |
| Grootte | aangepast |
| Gewicht | lichtgewicht |
| Vorm | aangepast |
| Naam | De Delen van het matrijzenafgietsel |
|---|---|
| Materiaal | Zink Aluminium metaal |
| Ontwerp | Vormontwerp |
| OEM-producten | - Ja, dat klopt. |
| Proces | Gietgieten |
| Oppervlaktebehandeling | Polijst, verven, coachen, zijdefilter |
|---|---|
| Casting | Hoogwaardige gietstukken |
| Materiaal | Plastic |
| Artikel 1 | Vacuümafgietsel Snel Prototype |
| Productietype | Vacuümgieten van siliconen schimmel |
| Afmeting | 300*100*40 mm |
|---|---|
| Tolerantie | +/- 0.1mm |
| Logo's | Gepersonaliseerd logo |
| Schimmelleven | 25 tot 50 schoten |
| Casting | Hoogwaardige gietstukken |