| Populaire Kleur | Zwarte/Blauwe/Donkere Grijze/Oranje/Rode enz. |
|---|---|
| Ontwerpsoftware | AutoCAD |
| Drukwerk | Laser het Merken |
| Ruwheid | Ra0,2~Ra3.2 |
| Ruwheid van het oppervlak | 0.03 |
| Naam | CNC-draaionderdelen |
|---|---|
| functie | aluminium cnc-service |
| Materiaal | Aluminium, koper, roestvrij staal, koolstofstaal, enz. |
| Verwerking | CNC-draaien, boren, tikken |
| Afwerking van het oppervlak | Poleren, schilderen, anodiseren, enz. |
| Typ van turbine | Pelton Hydroturbine |
|---|---|
| Logo's | Op maat |
| Toepassing | Automobiel, ruimtevaart, medisch, elektronica, enz. |
| Omgaan met | CNC-draaien, CNC-frezen |
| Afmeting | Op maat, per teken van de klant |
| Populaire Kleur | Zwarte/Blauwe/Donkere Grijze/Oranje/Rode enz. |
|---|---|
| Grootte van het paneel | Custiomized |
| Ontwerpsoftware | AutoCAD |
| Ruwheid | Ra0,2~Ra3.2 |
| Oppervlakte | Geanodiseerd, poeder |
| Software | CAD/CAM/CorelDraw/PRO/E/UG/IGS/STP |
|---|---|
| Ruw gieten | Ra1,6-6,3 |
| Sleutelwoord | Die gietdelen |
| Oppervlak | Als vraag van de klant |
| Product | Die gietdelen |
| Name | Die Casting Parts |
|---|---|
| Material | Aluminum, Zinc, Magnesium, Copper, Brass, Stainless Steel |
| Diameter | 20.00 ~ 30.00 mm |
| Casting Type | Pressure Die Casting, Gravity Die Casting |
| Applications | Automotive Electrical Aerospace Industry |
| Toepassing | precisie het machinaal bewerken |
|---|---|
| gewicht | Op maat |
| Materiaal | Metalen, kunststoffen |
| Afmeting | Op maat |
| Oppervlakte afwerking | Polijsten, zandstralen, borstelen |
| Materiaal | Aluminium, staal, roestvrij staal, koper, koper, titanium, enz. |
|---|---|
| Hoge nauwkeurigheid | 0.001-0.002 mm |
| Grootte van het paneel | Custiomized |
| Kwaliteitscontrole | Inspectieverslag van volledige grootte |
| Verslag van de test van de machine | Voorzien, beschikbaar |
| Materiaal | Aluminium, staal, roestvrij staal, koper, koper, titanium, enz. |
|---|---|
| Oppervlakte | Geanodiseerd, poeder, spray |
| Specificatie | Rohs, SGS |
| Werken | CNC-bewerking, CNC-draaibank |
| Diensten | Aangepaste OEM, OEM/ODM/Customized/Design die, cnc dienst machinaal bewerkt, die het Werken de trekt |
| Grootte van het paneel | Custiomized |
|---|---|
| Hardheid | HRC58-64, Afhankelijk van het materiaal |
| Kwaliteitscontrole | Inspectieverslag van volledige grootte |
| materiaal | Aluminium, staal, roestvrij staal, koper, koper, titanium, enz. |
| Hoge nauwkeurigheid | 0.001-0.002 mm |