| Tolerantie | ±0,1 mm |
|---|---|
| Verzendmethode | Express, lucht, zee |
| Schimmelkosten | Kan gratis zijn als massaproductie |
| Type | diepe tekeningsdelen |
| Oppervlakte | Glanzend, zonder borrel en kras. |
| Type | diepe tekeningsdelen |
|---|---|
| Materiaal | metalen |
| Werktuigenlevertijd | 10 dagen |
| Dikte van de plaat | 0.5~16 mm |
| Eenheidsprijs | Geciteerd Per See De tekening |
| Naam | Metalen plaat gestempeld |
|---|---|
| Toepassing | Automobiel, elektronica, meubels |
| Materiaal | aluminium, roestvrij staal, messing |
| Grootte | aanpasbaar |
| Oppervlaktebehandeling | Poedercoating |
| Materiaal | aluminium, roestvrij staal, messing |
|---|---|
| Kleur | Aanpasbaar |
| Afmaken. | Poedercoating |
| Tolerantie | 0.1 mm |
| Dikte | 1.5 mm |
| Ruwheid van het oppervlak | Ra 0,8-3.2 |
|---|---|
| Toepassing | precisie het machinaal bewerken |
| Hardheid | HRC 40-60 |
| Oppervlaktebehandeling | Anodiseren, platteren, schilderen, enz. |
| Oppervlakte afwerking | Polijsten, zandstralen, borstelen |
| Casting | Hoogwaardige gietstukken |
|---|---|
| Schimmelleven | 25 tot 50 schoten |
| Oppervlaktebehandeling | Polijst, verven, coachen, zijdefilter |
| Artikel 1 | Vacuümafgietsel Snel Prototype |
| Levertyd | 1-2 WEKEN |
| Levertyd | 1-3 werkdagen |
|---|---|
| Oppervlakte afwerking | Vlot, Glanzende Steen, |
| Tekeningformaat | IGS STP STL CTA MR3D |
| Minimale detailgrootte | 0.1 mm |
| Proefproef | gedrukt 3d |
| Kleur | Op maat |
|---|---|
| Toepassing | Automobiel, elektronica, meubels |
| Materiaal | aluminium, roestvrij staal, messing |
| Oppervlaktebehandeling | Poedercoating |
| Productieproces | Stempelen, snijden, buigen |
| Grootte | Op maat |
|---|---|
| Kleur | Op maat |
| Materiaal | aluminium, roestvrij staal, messing |
| Toepassing | Automobiel, elektronica, meubels |
| Productieproces | Stempelen, snijden, buigen |
| Materiaal | aluminium, roestvrij staal, messing |
|---|---|
| Grootte | Op maat |
| Toepassing | Automobiel, elektronica, meubels |
| Kleur | Op maat |
| Productieproces | Stempelen, snijden, buigen |