| Description | The server understood the request, but is refusing to fulfill it. |
|---|---|
| Product Name | 403 Forbidden |
| Server | openresty |
| Status Code | 403 |
| Packaging Details | As customer requirements |
| Status Code | 403 |
|---|---|
| Description | The server understood the request, but is refusing to fulfill it. |
| Server | openresty |
| Product Name | 403 Forbidden |
| Packaging Details | As customer requirements |
| Access Control | Restricted |
|---|---|
| Security Measure | Access Restriction |
| Access Denied | Yes |
| Product Name | 403 Forbidden |
| Server Response | Forbidden |
| Access Control | Restricted |
|---|---|
| Security Measure | Access Restriction |
| Error Response | 403 Forbidden |
| HTTP Status | 403 |
| Server Software | openresty |
| Sollicitatie | Automobilerij, luchtvaart, geneeskunde, elektronica, machines, enz. |
|---|---|
| Ontwerpsoftware | AutoCAD |
| Afdrukken | Lasermarkering |
| Verwerkingsmethode | CNC-bewerking CNC-frees |
| Oppervlak | Geanodiseerd, poeder |
| Materiaal | Aluminium, staal, roestvrij staal, koper, koper, titanium, enz. |
|---|---|
| Test en inspectie | SGS/CITIC inspectieverslag |
| Populaire kleur | Zwart/blauw/donkergrijs/oranje/rood enz |
| Verwerkingsmethode | CNC-bewerking CNC-frees |
| Afdrukken | Lasermarkering |
| Oppervlak | Geanodiseerd, poeder |
|---|---|
| Oppervlakteruwheid | 0,03 |
| Ontwerpsoftware | AutoCAD |
| Afdrukken | Lasermarkering |
| Populaire kleur | Zwart/blauw/donkergrijs/oranje/rood enz |
| Ruwheid | Ra0,2~Ra3.2 |
|---|---|
| Ontwerpsoftware | AutoCAD |
| Grootte van paneel | Op maat gemaakt |
| Oppervlak | Geanodiseerd, poeder |
| Verwerkingsmethode | CNC-bewerking CNC-frees |
| Materiaal | aluminium, roestvrij staal, messing |
|---|---|
| Kleur | Aanpasbaar |
| Afmaken. | Poedercoating |
| Tolerantie | 0.1 mm |
| Dikte | 1.5 mm |
| Productietype | Vacuümgieten van siliconen schimmel |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Polijst, verven, coachen, zijdefilter |
| Artikel 1 | Vacuümafgietsel Snel Prototype |
| Maximale vormgrootte | 450 x 470 x 400 mm |
| Logo's | Gepersonaliseerd logo |