| Materiaal | aluminium, roestvrij staal, messing |
|---|---|
| Kleur | Aanpasbaar |
| Tolerantie | 0,1 mm |
| Finish | poedercoating |
| Applicatie | Automobiel, elektronica, meubels |
| Naam | Metalen plaat gestempeld |
|---|---|
| Gewicht | lichtgewicht |
| Materiaal | aluminium, roestvrij staal, messing |
| Tolerantie | ±0,1 mm |
| Grootte | Aanpasbaar |
| Kleur | Op maat |
|---|---|
| Toepassing | Automobiel, elektronica, meubels |
| Materiaal | aluminium, roestvrij staal, messing |
| Oppervlaktebehandeling | Poedercoating |
| Productieproces | Stempelen, snijden, buigen |
| Kleur | Zilver, goud, zwart, rood, blauw |
|---|---|
| Vervoer | Per express/per lucht/per zee |
| Identificatie | ISO SGS Rohs |
| Snelle levertijd | 3-15 dagen |
| CNC-draaionderdelen | Schachten, pinnen, bossen, tandwielen, enz. |
| Materiaal | aluminium, roestvrij staal, messing |
|---|---|
| Gewicht | lichtgewicht |
| Naam | Metalen plaat gestempeld |
| Standaard | ISO14001 |
| Grootte | aangepaste |
| Naam | Metalen plaat gestempeld |
|---|---|
| Materiaal | aluminium, roestvrij staal, messing |
| Toepassing | Automobiel, elektronica, meubels |
| Grootte | Aanpasbaar |
| Tolerantie | ±0,1 mm |
| Grootte | Op maat |
|---|---|
| Kleur | Op maat |
| Materiaal | aluminium, roestvrij staal, messing |
| Toepassing | Automobiel, elektronica, meubels |
| Productieproces | Stempelen, snijden, buigen |
| Materiaal | aluminium, roestvrij staal, messing |
|---|---|
| Grootte | Op maat |
| Toepassing | Automobiel, elektronica, meubels |
| Kleur | Op maat |
| Productieproces | Stempelen, snijden, buigen |
| Materiaal | aluminium, roestvrij staal, messing |
|---|---|
| Sollicitatie | Automobiel, elektronica, meubels |
| Grootte | aangepast |
| Gewicht | lichtgewicht |
| Vorm | aangepast |
| Materiaal | aluminium, roestvrij staal, messing |
|---|---|
| Kleur | Aanpasbaar |
| Afmaken. | Poedercoating |
| Tolerantie | 0.1 mm |
| Dikte | 1.5 mm |