| Name | Die Casting Parts |
|---|---|
| Material | Aluminum, Zinc, Magnesium, Copper, Brass, Stainless Steel |
| Diameter | 20.00 ~ 30.00 mm |
| Casting Type | Pressure Die Casting, Gravity Die Casting |
| Applications | Automotive Electrical Aerospace Industry |
| Naam | De Delen van het matrijzenafgietsel |
|---|---|
| Materiaal | Zink Aluminium metaal |
| Ontwerp | Vormontwerp |
| OEM-producten | - Ja, dat klopt. |
| Proces | Gietgieten |
| OEM & ODM | Onze ingenieur kan uw ontwerp controleren en bespreken. |
|---|---|
| Dikte | Op maat |
| Vorm | Rond, vierkant, plat of op maat |
| Materiaal | Aluminium, koper |
| Kleur | Zilver, zwart, blauw, houten kleur, RAL poedercoating kleur, enzovoort |
| Tolerantie | ±0,01 mm |
|---|---|
| Kleur | Zilver, zwart, blauw, houten kleur, RAL poedercoating kleur, enzovoort |
| Gebruik | Industrieel |
| Lange | Op maat |
| Grootte | Standaard of aangepast formaat |
| Verwerking | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs |
|---|---|
| Microbewerking | Ja, dat is het. |
| OEM-producten | Beschikbaar |
| Proces | aluminiummatrijs Casting+machining |
| Toegepaste | Industriële apparatuur |
| Precisie | Hoge nauwkeurigheid |
|---|---|
| Poeder | binnen of buiten |
| Eenheidsprijs | Geciteerd Per See De tekening |
| Verpakkingen | Email of porselein, enz. |
| Verzendmethode | Express, lucht, zee |
| Tolerantie | ±0,1 mm |
|---|---|
| Verzendmethode | Express, lucht, zee |
| Schimmelkosten | Kan gratis zijn als massaproductie |
| Type | diepe tekeningsdelen |
| Oppervlakte | Glanzend, zonder borrel en kras. |
| Type | diepe tekeningsdelen |
|---|---|
| Materiaal | metalen |
| Werktuigenlevertijd | 10 dagen |
| Dikte van de plaat | 0.5~16 mm |
| Eenheidsprijs | Geciteerd Per See De tekening |
| Toepassing | precisie het machinaal bewerken |
|---|---|
| Oppervlakte afwerking | Polijsten, zandstralen, borstelen |
| gewicht | Op maat |
| Materiaal | Metalen, kunststoffen |
| Kleur | Zilver, Zwarte, Rood, Blauw, Enz. |
| Sollicitatie | Automobilerij, luchtvaart, geneeskunde, elektronica, machines, enz. |
|---|---|
| Ontwerpsoftware | AutoCAD |
| Afdrukken | Lasermarkering |
| Verwerkingsmethode | CNC-bewerking CNC-frees |
| Oppervlak | Geanodiseerd, poeder |