| Grootte | Als uw producttekening |
|---|---|
| Precisie | Hoge nauwkeurigheid |
| Dikte van de plaat | 0.5~16 mm |
| Vervaardigingsmachine | CNC-machine, lasersnijmachine |
| Tolerantie | ±0,1 mm |
| Minimale detailgrootte | 0.1 mm |
|---|---|
| Materiaal | PLA, ABS, PETG, Nylon, TPU, enz. |
| Oppervlakte afwerking | Vlot, Glanzende Steen, |
| Tekeningformaat | IGS STP STL CTA MR3D |
| Tolerantie | 0.010.05mm of Aangepast |
| Schimmelkosten | Kan gratis zijn als massaproductie |
|---|---|
| Eenheidsprijs | Geciteerd Per See De tekening |
| Werktuigenlevertijd | 10 dagen |
| Precisie | Hoge nauwkeurigheid |
| Oppervlakte | Glanzend, zonder borrel en kras. |
| Precisie | Hoge nauwkeurigheid |
|---|---|
| Oppervlakte | Glanzend, zonder borrel en kras. |
| Type | diepe tekeningsdelen |
| Grootte | Als uw producttekening |
| Werktuigenlevertijd | 10 dagen |
| Materiaal | metalen |
|---|---|
| Precisie | Hoge nauwkeurigheid |
| Poeder | binnen of buiten |
| Verzendmethode | Express, lucht, zee |
| Grootte | Als uw producttekening |
| Tolerantie | +/- 0,005 mm |
|---|---|
| Toepassing | precisie het machinaal bewerken |
| Dikte van de coating | Op maat |
| Kleur | Zilver, Zwarte, Rood, Blauw, Enz. |
| Oppervlaktebehandeling | Anodiseren, platteren, schilderen, enz. |
| Oppervlaktebehandeling | Anodiseren, platteren, schilderen, enz. |
|---|---|
| Kleur | Zilver, Zwarte, Rood, Blauw, Enz. |
| Toepassing | precisie het machinaal bewerken |
| Dikte van de coating | Op maat |
| Afmeting | Op maat |
| Minimummuurdikte | 0.8mm |
|---|---|
| Tolerantie | 0.010.05mm of Aangepast |
| Levertyd | 1-3 werkdagen |
| Minimale detailgrootte | 0.1 mm |
| Stijl | Beeldverhaalstuk speelgoed, MODELTOY |
| Toepassing | Metaalvervaardiging |
|---|---|
| Aanpassing | Beschikbaar |
| Bewerkingen | stempel- en buigmachines |
| Materiaal | metalen |
| Technologie | Buigwerk van platen |