| Toepassing | Automobiel, elektronica, meubels |
|---|---|
| Gewicht | Lichtgewicht |
| Materiaal | aluminium, roestvrij staal, messing |
| Afmeting | Aangepast |
| Productieproces | Stempelen, snijden, buigen |
| Materiaal | aluminium, roestvrij staal, messing |
|---|---|
| Naam | Metalen plaat gestempeld |
| Toepassing | Automobiel, elektronica, meubels |
| Gewicht | lichtgewicht |
| Grootte | Aanpasbaar |
| Naam | Metalen plaat gestempeld |
|---|---|
| Materiaal | aluminium, roestvrij staal, messing |
| Toepassing | Automobiel, elektronica, meubels |
| Grootte | Aanpasbaar |
| Tolerantie | ±0,1 mm |
| Materiaal | aluminium, roestvrij staal, messing |
|---|---|
| Toepassing | Automobiel, elektronica, meubels |
| Gewicht | lichtgewicht |
| Productieproces | Stempelen, snijden, buigen |
| dikte | 0.5 mm-10 mm |
| materiaal | aluminium, roestvrij staal, messing |
|---|---|
| Afmaken. | Poedercoating |
| Gewicht | lichtgewicht |
| Toepassing | Automobiel, elektronica, meubels |
| Dikte | 0.5 mm-10 mm |
| Materiaal | aluminium, roestvrij staal, messing |
|---|---|
| Afmaken. | Poedercoating |
| Toepassing | Automobiel, elektronica, meubels |
| Productieproces | Stempelen, snijden, buigen |
| Kleur | Aanpasbaar |
| Poeder | binnen of buiten |
|---|---|
| Vervaardigingsmachine | CNC-machine, lasersnijmachine |
| Dikte van de plaat | 0.5~16 mm |
| Materiaal | metalen |
| Type | diepe tekeningsdelen |
| Minimummuurdikte | 0.8mm |
|---|---|
| Stijl | Beeldverhaalstuk speelgoed, MODELTOY |
| Afmeting | 290*140*60 mm |
| Levertyd | 1-3 werkdagen |
| Tolerantie | 0.010.05mm of Aangepast |
| Stijl | Beeldverhaalstuk speelgoed, MODELTOY |
|---|---|
| Tekeningformaat | IGS STP STL CTA MR3D |
| Productietype | 3D Druk |
| Druktechniek | FDM, SLA, SLS |
| CNC-bewerking | Niet CNC-bewerkingen |
| Tolerantie | ±0,1 mm |
|---|---|
| Type | diepe tekeningsdelen |
| Vervaardigingsmachine | CNC-machine, lasersnijmachine |
| Eenheidsprijs | Geciteerd Per See De tekening |
| Materiaal | metalen |