| Producten | De Delen van het matrijzenafgietsel |
|---|---|
| Verwerking | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs |
| Proces | aluminiummatrijs Casting+machining |
| Sleutelwoord | De Delen van het matrijzenafgietsel |
| Kwaliteitscontrole | ISO 9001:2015 |
| Precisie | Hoge nauwkeurigheid |
|---|---|
| Oppervlakte | Glanzend, zonder borrel en kras. |
| Type | diepe tekeningsdelen |
| Grootte | Als uw producttekening |
| Werktuigenlevertijd | 10 dagen |
| Stijl | Beeldverhaalstuk speelgoed, MODELTOY |
|---|---|
| Levertyd | 1-3 werkdagen |
| CNC-bewerking | Niet CNC-bewerkingen |
| Ondersteunende structuren | Automatisch of hand |
| Materiaal | PLA, ABS, PETG, Nylon, TPU, enz. |
| Standaard | GB,JIS,DIN,ASTM,BS,NF |
|---|---|
| Schimmelkosten | Kan gratis zijn als massaproductie |
| Materiaal | metalen |
| Vervaardigingsmachine | CNC-machine, lasersnijmachine |
| Poeder | binnen of buiten |
| Sleutelwoord | De Delen van het matrijzenafgietsel |
|---|---|
| Toegepaste | Industriële apparatuur |
| OEM-producten | Beschikbaar |
| Verwerking | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs |
| Hoogte | Multiholte |
| Tolerantie | ±0,1 mm |
|---|---|
| Type | diepe tekeningsdelen |
| Vervaardigingsmachine | CNC-machine, lasersnijmachine |
| Eenheidsprijs | Geciteerd Per See De tekening |
| Materiaal | metalen |
| Materiaal | aluminium, roestvrij staal, messing |
|---|---|
| Kleur | Aanpasbaar |
| Tolerantie | 0,1 mm |
| Finish | poedercoating |
| Applicatie | Automobiel, elektronica, meubels |
| Naam | Die gietdelen |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium, Zink, Magnesium, Enz. |
| Bewerkingsmethode | Stempelgieten + bewerking |
| Secundaire bewerking | Tikken, frezen, slijpen |
| Software | CAD/CAM/CORELDRAW/PRO/E/UG/IGS/STP |
| Type | diepe tekeningsdelen |
|---|---|
| Materiaal | metalen |
| Werktuigenlevertijd | 10 dagen |
| Dikte van de plaat | 0.5~16 mm |
| Eenheidsprijs | Geciteerd Per See De tekening |
| Naam | Metalen plaat gestempeld |
|---|---|
| Gewicht | lichtgewicht |
| Materiaal | aluminium, roestvrij staal, messing |
| Tolerantie | ±0,1 mm |
| Grootte | Aanpasbaar |