| Oppervlak | Geanodiseerd, poeder |
|---|---|
| Oppervlakteruwheid | 0,03 |
| Ontwerpsoftware | AutoCAD |
| Afdrukken | Lasermarkering |
| Populaire kleur | Zwart/blauw/donkergrijs/oranje/rood enz |
| Poeder | binnen of buiten |
|---|---|
| Vervaardigingsmachine | CNC-machine, lasersnijmachine |
| Dikte van de plaat | 0.5~16 mm |
| Materiaal | metalen |
| Type | diepe tekeningsdelen |
| Project | OEM Precisiecnc het Machinaal bewerken |
|---|---|
| Verspanende apparatuur | Frezen verspanen |
| Aanbestedingen | Oem Odm |
| Toepassing | Schoonheidsproducten,Automotieven, Luchtvaart, Medische, Elektronische, Elektronische Sigaretten, |
| Bewerkingstype | CNC-bewerking |
| Sollicitatie | Automobilerij, luchtvaart, geneeskunde, elektronica, machines, enz. |
|---|---|
| Ontwerpsoftware | AutoCAD |
| Test en inspectie | SGS/CITIC inspectieverslag |
| Afdrukken | Lasermarkering |
| Ruwheid | Ra0,2~Ra3.2 |
| Sollicitatie | Automobilerij, luchtvaart, geneeskunde, elektronica, machines, enz. |
|---|---|
| Ontwerpsoftware | AutoCAD |
| Afdrukken | Lasermarkering |
| Verwerkingsmethode | CNC-bewerking CNC-frees |
| Oppervlak | Geanodiseerd, poeder |
| Ruwheid | Ra0,2~Ra3.2 |
|---|---|
| Ontwerpsoftware | AutoCAD |
| Grootte van paneel | Op maat gemaakt |
| Oppervlak | Geanodiseerd, poeder |
| Verwerkingsmethode | CNC-bewerking CNC-frees |
| Naam | Die gietdelen |
|---|---|
| Oppervlak | coating, elektroforese, enz |
| Gedeeltelijk materiaal | Aluminium / zink / magnesiumlegeringsonderdelen |
| Schimmelholte | Enkele holte / multi-cavity schimmel |
| Producttype | Aluminium- en aluminiumfoelie |
| Betalingsduur | T/T, Paypal, Western Union, L/C |
|---|---|
| Ruwheid van het oppervlak | Ra3.2 |
| Tolerantie | ±0,01 mm |
| Logo's | Op maat |
| Toepassing | Automobiel, ruimtevaart, medisch, elektronica, enz. |
| Vorm | Ronde Sectie |
|---|---|
| Lengte | maximum 5m |
| Toepassingsindustrie | Sensor |
| Sollicitatie | Hardware -spuitapparatuur |
| Machines | CNC-bewerkingsmachines |
| Minimummuurdikte | 0.8mm |
|---|---|
| Tolerantie | 0.010.05mm of Aangepast |
| Levertyd | 1-3 werkdagen |
| Minimale detailgrootte | 0.1 mm |
| Stijl | Beeldverhaalstuk speelgoed, MODELTOY |