| Materiaal | metalen |
|---|---|
| Precisie | Hoge nauwkeurigheid |
| Poeder | binnen of buiten |
| Verzendmethode | Express, lucht, zee |
| Grootte | Als uw producttekening |
| Naam | Die gietdelen |
|---|---|
| Gedeeltelijk materiaal | Aluminium / zink / magnesiumlegeringsonderdelen |
| Oppervlak | coating, elektroforese, enz |
| Ontwerp | Schimmelontwerp |
| Toepassingen | Automotive elektrische ruimtevaartindustrie |
| Kwaliteitsverzekering | ISO/TS16949: 2009 |
|---|---|
| Verwerking | Aluminium Die casting |
| Holte | Multi -holte |
| Tipe dienst | Tailor Made & OEM |
| Micro -bewerking | Ja, dat is het. |
| Naam | Metalen plaat gestempeld |
|---|---|
| Materiaal | aluminium, roestvrij staal, messing |
| Toepassing | Automobiel, elektronica, meubels |
| Grootte | Aanpasbaar |
| Tolerantie | ±0,1 mm |
| Naam | Het Lassen van het bladmetaal |
|---|---|
| Dienstverlening | OEM-producten |
| Schommelingen | Mig |
| merk | Rassen |
| Standaard | ISO14001 |
| Temperatuurbestendigheid | < 700°C |
|---|---|
| Warmteafvoer | Efficiënt |
| grootte | Verscheidene afmetingen beschikbaar |
| Materiaal | Ceramica, SiC, Al2O3, SiO2,Al4C3 |
| Warpage | ≤ 2‰ |
| Materiaal | aluminium, roestvrij staal, messing |
|---|---|
| Gewicht | lichtgewicht |
| Naam | Metalen plaat gestempeld |
| Standaard | ISO14001 |
| Grootte | aangepaste |
| Toepassing | Automobiel, elektronica, meubels |
|---|---|
| Gewicht | Lichtgewicht |
| Materiaal | aluminium, roestvrij staal, messing |
| Afmeting | Aangepast |
| Productieproces | Stempelen, snijden, buigen |
| Materiaal | Ceramica, SiC, Al2O3, SiO2,Al4C3 |
|---|---|
| Kleur | Groen, zwart, wit, grijs |
| Oppervlakte ruwheid | 0.3-08. |
| Isolatiesterkte | ≥15KV/mm |
| Bedrijfstemperatuur | tot 1000°C |
| Naam | Die gietdelen |
|---|---|
| Ontwerp | Schimmelontwerp |
| Oppervlak | coating, elektroforese, enz |
| Gedeeltelijk materiaal | Aluminium / zink / magnesiumlegeringsonderdelen |
| Bewerkingsapparatuur | 3/4/5 as |