| Warmtegeleidbaarheid | 9~180 MW/m.K. |
|---|---|
| Warpage | ≤ 2‰ |
| Duurzaamheid | Langdurig |
| Temperatuurbestendigheid | < 700°C |
| Mechanische sterkte | ≥3000MPa |
| materiaal | aluminium, roestvrij staal, messing |
|---|---|
| Afmaken. | Poedercoating |
| Gewicht | lichtgewicht |
| Toepassing | Automobiel, elektronica, meubels |
| Dikte | 0.5 mm-10 mm |
| Materiaal | aluminium, roestvrij staal, messing |
|---|---|
| Afmaken. | Poedercoating |
| Toepassing | Automobiel, elektronica, meubels |
| Productieproces | Stempelen, snijden, buigen |
| Kleur | Aanpasbaar |
| Naam | Die gietdelen |
|---|---|
| Kleur | Het wit, Spatie, Rood, steun past aan |
| Productmateriaal | Aluminium |
| Maat | Aangepast |
| Schimmelholte | 2 holte mal |
| Diameter | 20.3 mm of volgens tekening |
|---|---|
| Vorm | Ronde, vierkant, zeshoekige, op maat |
| Snelle levertijd | 3-15 dagen |
| Sleutelwoord | componenten van cnc machine |
| Kleur | Zilver, goud, zwart, rood, blauw |
| Snelle levertijd | 3-15 dagen |
|---|---|
| Fabrieksbezoek | Welkom, wanneer dan ook. |
| Inspectie | geïnspecteerde 100% |
| Sleutelwoord | componenten van cnc machine |
| Kleur | Zilver, goud, zwart, rood, blauw |
| Tolerantie | 0.05mm~0.10mm |
|---|---|
| Uiterlijk | Slank en naadloos |
| Vaardighedenniveau | Er zijn bekwame laswerkers nodig |
| soort onderneming | fabriek, fabrikant |
| Grootte | Tekeningen van de klant, op maat, op maat |
| Minimummuurdikte | 0.8mm |
|---|---|
| Stijl | Beeldverhaalstuk speelgoed, MODELTOY |
| Afmeting | 290*140*60 mm |
| Levertyd | 1-3 werkdagen |
| Tolerantie | 0.010.05mm of Aangepast |
| Kleur | Zilver, goud, zwart, rood, blauw |
|---|---|
| Vervoer | Per express/per lucht/per zee |
| Identificatie | ISO SGS Rohs |
| Snelle levertijd | 3-15 dagen |
| CNC-draaionderdelen | Schachten, pinnen, bossen, tandwielen, enz. |
| Sleutelwoord | CNC-freesonderdelen |
|---|---|
| Aanbestedingen | Oem Odm |
| Verspanende apparatuur | Frezen verspanen |
| Logo's | Op maat |
| Omgaan met | CNC-draaien, CNC-frezen |