| Grootte | Als uw producttekening |
|---|---|
| Standaard | GB,JIS,DIN,ASTM,BS,NF |
| Vervaardigingsmachine | CNC-machine, lasersnijmachine |
| Schimmelkosten | Kan gratis zijn als massaproductie |
| Eenheidsprijs | Geciteerd Per See De tekening |
| Poeder | binnen of buiten |
|---|---|
| Vervaardigingsmachine | CNC-machine, lasersnijmachine |
| Dikte van de plaat | 0.5~16 mm |
| Materiaal | metalen |
| Type | diepe tekeningsdelen |
| Materiaal | PLA, ABS, PETG, Nylon, TPU, enz. |
|---|---|
| Minimale detailgrootte | 0.1 mm |
| Oppervlakte afwerking | Vlot, Glanzende Steen, |
| CNC-bewerking | Niet CNC-bewerkingen |
| Productietype | 3D Druk |
| Druktechniek | FDM, SLA, SLS |
|---|---|
| CNC-bewerking | Niet CNC-bewerkingen |
| Materiaal | PLA, ABS, PETG, Nylon, TPU, enz. |
| Stijl | Beeldverhaalstuk speelgoed, MODELTOY |
| Oppervlakte afwerking | Vlot, Glanzende Steen, |
| Tolerantie | ±0,1 mm |
|---|---|
| Type | diepe tekeningsdelen |
| Vervaardigingsmachine | CNC-machine, lasersnijmachine |
| Eenheidsprijs | Geciteerd Per See De tekening |
| Materiaal | metalen |
| Name | Die Casting Parts |
|---|---|
| Material | Aluminum, Zinc, Magnesium, Copper, Brass, Stainless Steel |
| Diameter | 20.00 ~ 30.00 mm |
| Casting Type | Pressure Die Casting, Gravity Die Casting |
| Applications | Automotive Electrical Aerospace Industry |
| Schimmelkosten | Kan gratis zijn als massaproductie |
|---|---|
| Eenheidsprijs | Geciteerd Per See De tekening |
| Werktuigenlevertijd | 10 dagen |
| Precisie | Hoge nauwkeurigheid |
| Oppervlakte | Glanzend, zonder borrel en kras. |
| Materiaal | metalen |
|---|---|
| Precisie | Hoge nauwkeurigheid |
| Poeder | binnen of buiten |
| Verzendmethode | Express, lucht, zee |
| Grootte | Als uw producttekening |
| Materiaal | aluminium, roestvrij staal, messing |
|---|---|
| Kleur | Aanpasbaar |
| Afmaken. | Poedercoating |
| Tolerantie | 0.1 mm |
| Dikte | 1.5 mm |
| Materiaal | aluminium, roestvrij staal, messing |
|---|---|
| Kleur | Aanpasbaar |
| Tolerantie | 0,1 mm |
| Finish | poedercoating |
| Applicatie | Automobiel, elektronica, meubels |