| Deal With | CNC turning,CNC milling |
|---|---|
| Process | CNC turning & milling |
| Advantage | Fast Delivery |
| Scheepsmethode | Door uitdrukkelijk, door de lucht, door overzees |
| Drawing Format | You Supply Can Be Accepted |
| Materiaal | aluminium, roestvrij staal, messing |
|---|---|
| Gewicht | lichtgewicht |
| Naam | Metalen plaat gestempeld |
| Standaard | ISO14001 |
| Grootte | aangepaste |
| Naam | Metalen plaat gestempeld |
|---|---|
| Gewicht | lichtgewicht |
| Materiaal | aluminium, roestvrij staal, messing |
| Tolerantie | ±0,1 mm |
| Grootte | Aanpasbaar |
| Materiaal | aluminium, roestvrij staal, messing |
|---|---|
| Naam | Metalen plaat gestempeld |
| Toepassing | Automobiel, elektronica, meubels |
| Gewicht | lichtgewicht |
| Grootte | Aanpasbaar |
| Naam | Metalen plaat gestempeld |
|---|---|
| Materiaal | aluminium, roestvrij staal, messing |
| Toepassing | Automobiel, elektronica, meubels |
| Grootte | Aanpasbaar |
| Tolerantie | ±0,1 mm |
| Naam | Metalen plaat gestempeld |
|---|---|
| Materiaal | aluminium, roestvrij staal, messing |
| Toepassing | Automobiel, elektronica, meubels |
| Grootte | Aanpasbaar |
| Tolerantie | ±0,1 mm |
| Kleur | Op maat |
|---|---|
| Sollicitatie | Automobiel, elektronica, meubels |
| Naam | Metalen plaat gestempeld |
| Grootte | Aanpasbaar |
| Materiaal | aluminium, roestvrij staal, messing |
| Materiaal | aluminium, roestvrij staal, messing |
|---|---|
| Sollicitatie | Automobiel, elektronica, meubels |
| Grootte | aangepast |
| Gewicht | lichtgewicht |
| Vorm | aangepast |
| Materiaal | aluminium, roestvrij staal, messing |
|---|---|
| Toepassing | Automobiel, elektronica, meubels |
| Gewicht | lichtgewicht |
| Productieproces | Stempelen, snijden, buigen |
| dikte | 0.5 mm-10 mm |
| materiaal | aluminium, roestvrij staal, messing |
|---|---|
| Afmaken. | Poedercoating |
| Gewicht | lichtgewicht |
| Toepassing | Automobiel, elektronica, meubels |
| Dikte | 0.5 mm-10 mm |