| Naam | CNC-draaionderdelen |
|---|---|
| functie | aluminium cnc-service |
| Materiaal | Aluminium, koper, roestvrij staal, koolstofstaal, enz. |
| Verwerking | CNC-draaien, boren, tikken |
| Afwerking van het oppervlak | Poleren, schilderen, anodiseren, enz. |
| Kleur | Zilver, goud, zwart, rood, blauw |
|---|---|
| Vervoer | Per express/per lucht/per zee |
| Identificatie | ISO SGS Rohs |
| Snelle levertijd | 3-15 dagen |
| CNC-draaionderdelen | Schachten, pinnen, bossen, tandwielen, enz. |
| Plaats van herkomst | DongGuan, China (Vasteland) |
|---|---|
| Materiële compatibiliteit | Metaal, Plastiek, Hout |
| Numerieke Controle | CNC-machines |
| Bewerkingen | Bewerking, frezen, stampen, slijpen |
| Vervoer | Als eis van de cliënt |
| Oppervlakte afwerking | Vlot, Glanzende Steen, |
|---|---|
| Ondersteunende structuren | Automatisch of hand |
| CNC-bewerking | Niet CNC-bewerkingen |
| Afmeting | 290*140*60 mm |
| Tolerantie | 0.010.05mm of Aangepast |
| Minimummuurdikte | 0.8mm |
|---|---|
| Stijl | Beeldverhaalstuk speelgoed, MODELTOY |
| Afmeting | 290*140*60 mm |
| Levertyd | 1-3 werkdagen |
| Tolerantie | 0.010.05mm of Aangepast |
| Stijl | Beeldverhaalstuk speelgoed, MODELTOY |
|---|---|
| Tekeningformaat | IGS STP STL CTA MR3D |
| Productietype | 3D Druk |
| Druktechniek | FDM, SLA, SLS |
| CNC-bewerking | Niet CNC-bewerkingen |
| Materiaal | metalen |
|---|---|
| Type | diepe tekeningsdelen |
| Werktuigenlevertijd | 10 dagen |
| Verpakkingen | Email of porselein, enz. |
| Vervaardigingsmachine | CNC-machine, lasersnijmachine |
| Verzendmethode | Express, lucht, zee |
|---|---|
| Materiaal | metalen |
| Poeder | binnen of buiten |
| Vervaardigingsmachine | CNC-machine, lasersnijmachine |
| Schimmelkosten | Kan gratis zijn als massaproductie |
| Stijl | Beeldverhaalstuk speelgoed, MODELTOY |
|---|---|
| Levertyd | 1-3 werkdagen |
| CNC-bewerking | Niet CNC-bewerkingen |
| Ondersteunende structuren | Automatisch of hand |
| Materiaal | PLA, ABS, PETG, Nylon, TPU, enz. |
| Standaard | GB,JIS,DIN,ASTM,BS,NF |
|---|---|
| Schimmelkosten | Kan gratis zijn als massaproductie |
| Materiaal | metalen |
| Vervaardigingsmachine | CNC-machine, lasersnijmachine |
| Poeder | binnen of buiten |