| Plaats van herkomst | DongGuan, China (Vasteland) |
|---|---|
| dienstverlening | OEM/ODM |
| Betaling | T/T |
| Materiaal | Roestvrij staal/legering/aluminium |
| Numerieke Controle | CNC-machines |
| Betaling | T/T |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrij staal/legering/aluminium |
| Afmaken. | Als eisen van de klant |
| Numerieke Controle | CNC-machines |
| Materiële compatibiliteit | Metaal, Plastiek, Hout |
| Machining Equipment | Milling Machining |
|---|---|
| Logo | Customized |
| Keyword | CNC Milling Parts |
| Custom Service | OEM ODM |
| Tolerance | ±0.01mm |
| Main Prosess | CNC Turning/CNC Milling Etc |
|---|---|
| Machining Equipment | Milling Machining |
| Custom Service | OEM ODM |
| Surface Roughness | Ra3.2 |
| Project | OEM Precision CNC Machining |
| Tolerantie | ±0,01 mm |
|---|---|
| Betalingsduur | T/T, Paypal, Western Union, L/C |
| Aanbestedingen | Oem Odm |
| Verspanende apparatuur | Frezen verspanen |
| Sleutelwoord | CNC-freesonderdelen |
| Sleutelwoord | CNC-freesonderdelen |
|---|---|
| Toepassing | Schoonheidsproducten,Automotieven, Luchtvaart, Medische, Elektronische, Elektronische Sigaretten, |
| Hoofdprosess | CNC Draaien/CNC Frezen etc |
| Verspanende apparatuur | Frezen verspanen |
| Aanbestedingen | Oem Odm |
| Sleutelwoord | CNC-freesonderdelen |
|---|---|
| Aanbestedingen | Oem Odm |
| Verspanende apparatuur | Frezen verspanen |
| Logo's | Op maat |
| Omgaan met | CNC-draaien, CNC-frezen |
| Betalingsduur | T/T, Paypal, Western Union, L/C |
|---|---|
| Aanbestedingen | Oem Odm |
| Tolerantie | ±0,01 mm |
| Afmeting | Op maat, per teken van de klant |
| Kwaliteit | 100% inspectie |
| Grootte | Standaard of aangepast formaat |
|---|---|
| Lange | Op maat |
| Verpakking | Standaard exportverpakking of zoals besproken |
| Materiaal | Aluminium, koper |
| Tolerantie | ±0,01 mm |
| Vervaardigingsmachine | CNC-machine, lasersnijmachine |
|---|---|
| Precisie | Hoge nauwkeurigheid |
| Poeder | binnen of buiten |
| Materiaal | metalen |
| Oppervlakte | Glanzend, zonder borrel en kras. |