| Materiaal | aluminium, roestvrij staal, messing |
|---|---|
| Toepassing | Automobiel, elektronica, meubels |
| Gewicht | lichtgewicht |
| Productieproces | Stempelen, snijden, buigen |
| dikte | 0.5 mm-10 mm |
| Materiaal | aluminium, roestvrij staal, messing |
|---|---|
| Afmaken. | Poedercoating |
| Toepassing | Automobiel, elektronica, meubels |
| Productieproces | Stempelen, snijden, buigen |
| Kleur | Aanpasbaar |
| Aflevering | Wereldwijde levering |
|---|---|
| Afmeting | 300*100*40 mm |
| Materiaal | Plastic |
| Artikel 1 | Vacuümafgietsel Snel Prototype |
| Vormmateriaal | Silicaat |
| Naam | Die gietdelen |
|---|---|
| Gedeeltelijk materiaal | Aluminium / zink / magnesiumlegeringsonderdelen |
| Oppervlak | coating, elektroforese, enz |
| Ontwerp | Schimmelontwerp |
| Inspectie | 100% inspectie |
| Oppervlaktebehandeling | Poedercoating |
|---|---|
| Proces | Stempelen |
| Materiaal | metalen |
| Vorm | Op maat |
| Kleur | Op maat |
| Kosten | Betaalbaar |
|---|---|
| gewicht | lichtgewicht |
| Tolerantie | ±0,1 mm |
| Corrosiebestendigheid | - Ja, dat klopt. |
| Toepassing | Automobiele industrie |
| Kleur | Op maat |
|---|---|
| Sollicitatie | Automobiel, elektronica, meubels |
| Naam | Metalen plaat gestempeld |
| Grootte | Aanpasbaar |
| Materiaal | aluminium, roestvrij staal, messing |
| Naam | Metalen plaat gestempeld |
|---|---|
| Gewicht | lichtgewicht |
| Materiaal | aluminium, roestvrij staal, messing |
| Tolerantie | ±0,1 mm |
| Grootte | Aanpasbaar |
| Naam | Metalen plaat gestempeld |
|---|---|
| Toepassing | Automobiel, elektronica, meubels |
| Materiaal | aluminium, roestvrij staal, messing |
| Grootte | aanpasbaar |
| Oppervlaktebehandeling | Poedercoating |
| Materiaal | aluminium, roestvrij staal, messing |
|---|---|
| Toepassing | Automobiel, elektronica, meubels |
| grootte | Op maat |
| Productieproces | Stempelen, snijden, buigen |
| Kleur | Op maat |