| Naam | Metalen plaat gestempeld |
|---|---|
| Materiaal | aluminium, roestvrij staal, messing |
| Toepassing | Automobiel, elektronica, meubels |
| Grootte | Aanpasbaar |
| Tolerantie | ±0,1 mm |
| Productietype | Vacuümgieten van siliconen schimmel |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Polijst, verven, coachen, zijdefilter |
| Artikel 1 | Vacuümafgietsel Snel Prototype |
| Maximale vormgrootte | 450 x 470 x 400 mm |
| Logo's | Gepersonaliseerd logo |
| Precisie | Hoge nauwkeurigheid |
|---|---|
| Oppervlakte | Glanzend, zonder borrel en kras. |
| Type | diepe tekeningsdelen |
| Grootte | Als uw producttekening |
| Werktuigenlevertijd | 10 dagen |
| Precisie | Hoge nauwkeurigheid |
|---|---|
| Poeder | binnen of buiten |
| Eenheidsprijs | Geciteerd Per See De tekening |
| Verpakkingen | Email of porselein, enz. |
| Verzendmethode | Express, lucht, zee |
| Toepassing | Automobiel, elektronica, meubels |
|---|---|
| Gewicht | Lichtgewicht |
| Materiaal | aluminium, roestvrij staal, messing |
| Afmeting | Aangepast |
| Productieproces | Stempelen, snijden, buigen |
| Materiaal | aluminium, roestvrij staal, messing |
|---|---|
| Kleur | Aanpasbaar |
| Afmaken. | Poedercoating |
| Tolerantie | 0.1 mm |
| Dikte | 1.5 mm |
| Materiaal | aluminium, roestvrij staal, messing |
|---|---|
| Sollicitatie | Automobiel, elektronica, meubels |
| Grootte | aangepast |
| Gewicht | lichtgewicht |
| Vorm | aangepast |
| Tolerantie | ±0,01 mm |
|---|---|
| Vorm | Rond, vierkant, plat of op maat |
| Gratis monsters | - Ja, dat klopt. |
| Verpakking | Standaard exportverpakking of zoals besproken |
| Gebruik | Industrieel |
| Dikte | 0.5 mm-10 mm |
|---|---|
| Vorm | Op maat |
| Tolerantie | ±0,1 mm |
| Corrosiebestendigheid | - Ja, dat klopt. |
| OEM/ODM | - Ja, dat klopt. |
| Tolerantie | ±0,1 mm |
|---|---|
| Verzendmethode | Express, lucht, zee |
| Schimmelkosten | Kan gratis zijn als massaproductie |
| Type | diepe tekeningsdelen |
| Oppervlakte | Glanzend, zonder borrel en kras. |