| Druktechniek | FDM, SLA, SLS |
|---|---|
| CNC-bewerking | Niet CNC-bewerkingen |
| Materiaal | PLA, ABS, PETG, Nylon, TPU, enz. |
| Stijl | Beeldverhaalstuk speelgoed, MODELTOY |
| Oppervlakte afwerking | Vlot, Glanzende Steen, |
| Toegepaste | Industriële apparatuur |
|---|---|
| Kwaliteitsverzekering | ISO/TS16949: 2009 |
| Kwaliteitscontrole | ISO 9001:2015 |
| OEM-producten | Beschikbaar |
| Hoogte | Multiholte |
| Kwaliteitsverzekering | ISO/TS16949: 2009 |
|---|---|
| Software | CAD/CAM/CorelDraw/PRO/E/UG/IGS/STP |
| Toegepast | Industriële apparatuur |
| Kwaliteitscontrole | ISO9001:2015 |
| Tipe dienst | Tailor Made & OEM |
| Minimale detailgrootte | 0.1 mm |
|---|---|
| Materiaal | PLA, ABS, PETG, Nylon, TPU, enz. |
| Oppervlakte afwerking | Vlot, Glanzende Steen, |
| Tekeningformaat | IGS STP STL CTA MR3D |
| Tolerantie | 0.010.05mm of Aangepast |
| Naam | Die gietdelen |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium, Zink, Magnesium, Enz. |
| Bewerkingsmethode | Stempelgieten + bewerking |
| Secundaire bewerking | Tikken, frezen, slijpen |
| Software | CAD/CAM/CORELDRAW/PRO/E/UG/IGS/STP |
| Product | Die gietdelen |
|---|---|
| Holte | Multi -holte |
| OEM | Beschikbaar |
| Tipe dienst | Tailor Made & OEM |
| Verwerking | Aluminium Die casting |
| Toepassing | Industriële machines |
|---|---|
| Verpakkingen | Poedercoating, zinkplating, enz. |
| Aanpassing | Beschikbaar |
| Kenmerken | Corrosiebestendigheid, hard |
| Sleutelwoord | Machines voor het bewerken van metaal |
| Materiaal | PLA, ABS, PETG, Nylon, TPU, enz. |
|---|---|
| Minimale detailgrootte | 0.1 mm |
| Oppervlakte afwerking | Vlot, Glanzende Steen, |
| CNC-bewerking | Niet CNC-bewerkingen |
| Productietype | 3D Druk |
| Minimummuurdikte | 0.8mm |
|---|---|
| Stijl | Beeldverhaalstuk speelgoed, MODELTOY |
| Afmeting | 290*140*60 mm |
| Levertyd | 1-3 werkdagen |
| Tolerantie | 0.010.05mm of Aangepast |
| Levertyd | 1-3 werkdagen |
|---|---|
| Oppervlakte afwerking | Vlot, Glanzende Steen, |
| Tekeningformaat | IGS STP STL CTA MR3D |
| Minimale detailgrootte | 0.1 mm |
| Proefproef | gedrukt 3d |