| Betalingsduur | T/T, Paypal, Western Union, L/C |
|---|---|
| Ruwheid van het oppervlak | Ra3.2 |
| Tolerantie | ±0,01 mm |
| Logo's | Op maat |
| Toepassing | Automobiel, ruimtevaart, medisch, elektronica, enz. |
| Verwerking | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs |
|---|---|
| Microbewerking | Ja, dat is het. |
| OEM-producten | Beschikbaar |
| Proces | aluminiummatrijs Casting+machining |
| Toegepaste | Industriële apparatuur |
| Stijl | Beeldverhaalstuk speelgoed, MODELTOY |
|---|---|
| Tekeningformaat | IGS STP STL CTA MR3D |
| Productietype | 3D Druk |
| Druktechniek | FDM, SLA, SLS |
| CNC-bewerking | Niet CNC-bewerkingen |
| Producten | De Delen van het matrijzenafgietsel |
|---|---|
| Verwerking | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs |
| Proces | aluminiummatrijs Casting+machining |
| Sleutelwoord | De Delen van het matrijzenafgietsel |
| Kwaliteitscontrole | ISO 9001:2015 |
| Diameter | 20.3 mm of volgens tekening |
|---|---|
| Vorm | Ronde, vierkant, zeshoekige, op maat |
| Snelle levertijd | 3-15 dagen |
| Sleutelwoord | componenten van cnc machine |
| Kleur | Zilver, goud, zwart, rood, blauw |
| Name | Die Casting Parts |
|---|---|
| Material | Aluminum, Zinc, Magnesium, Copper, Brass, Stainless Steel |
| Diameter | 20.00 ~ 30.00 mm |
| Casting Type | Pressure Die Casting, Gravity Die Casting |
| Applications | Automotive Electrical Aerospace Industry |
| Name | Die Casting Parts |
|---|---|
| Material | Aluminum, Zinc, Magnesium, Copper, Brass, Stainless Steel |
| Diameter | 20.00 ~ 30.00 mm |
| Casting Type | Pressure Die Casting, Gravity Die Casting |
| Applications | Automotive Electrical Aerospace Industry |
| Oppervlakte afwerking | Vlot, Glanzende Steen, |
|---|---|
| Ondersteunende structuren | Automatisch of hand |
| CNC-bewerking | Niet CNC-bewerkingen |
| Afmeting | 290*140*60 mm |
| Tolerantie | 0.010.05mm of Aangepast |
| Druktechniek | FDM, SLA, SLS |
|---|---|
| CNC-bewerking | Niet CNC-bewerkingen |
| Materiaal | PLA, ABS, PETG, Nylon, TPU, enz. |
| Stijl | Beeldverhaalstuk speelgoed, MODELTOY |
| Oppervlakte afwerking | Vlot, Glanzende Steen, |
| Toegepaste | Industriële apparatuur |
|---|---|
| Kwaliteitsverzekering | ISO/TS16949: 2009 |
| Kwaliteitscontrole | ISO 9001:2015 |
| OEM-producten | Beschikbaar |
| Hoogte | Multiholte |