| Stijl | Beeldverhaalstuk speelgoed, MODELTOY |
|---|---|
| Tekeningformaat | IGS STP STL CTA MR3D |
| Productietype | 3D Druk |
| Druktechniek | FDM, SLA, SLS |
| CNC-bewerking | Niet CNC-bewerkingen |
| Betalingsduur | T/T, Paypal, Western Union, L/C |
|---|---|
| Aanbestedingen | Oem Odm |
| Tolerantie | ±0,01 mm |
| Afmeting | Op maat, per teken van de klant |
| Kwaliteit | 100% inspectie |
| Materiaal | aluminium, roestvrij staal, messing |
|---|---|
| Kleur | Aanpasbaar |
| Afmaken. | Poedercoating |
| Tolerantie | 0.1 mm |
| Dikte | 1.5 mm |
| kleur | Het wit, Spatie, Rood, steun past aan |
|---|---|
| Sleutelwoord | Die gietdelen |
| Tipe dienst | Tailor Made & OEM |
| Ruw gieten | Ra1,6-6,3 |
| Software | CAD/CAM/CorelDraw/PRO/E/UG/IGS/STP |
| Toepassing | Metaalvervaardiging |
|---|---|
| Aanpassing | Beschikbaar |
| Bewerkingen | stempel- en buigmachines |
| Materiaal | metalen |
| Technologie | Buigwerk van platen |
| dienstverlening | OEM op maat |
|---|---|
| Precisie | Hoge nauwkeurigheid |
| Pakket | Karton; Houten geval… |
| Orde online | Gesteund |
| Sterkte | Hoog |
| Materiaal | Aluminium, staal, roestvrij staal, koper, koper, titanium, enz. |
|---|---|
| Test en inspectie | SGS/CITIC inspectieverslag |
| Populaire kleur | Zwart/blauw/donkergrijs/oranje/rood enz |
| Verwerkingsmethode | CNC-bewerking CNC-frees |
| Afdrukken | Lasermarkering |
| Sollicitatie | Automobilerij, luchtvaart, geneeskunde, elektronica, machines, enz. |
|---|---|
| Ontwerpsoftware | AutoCAD |
| Afdrukken | Lasermarkering |
| Verwerkingsmethode | CNC-bewerking CNC-frees |
| Oppervlak | Geanodiseerd, poeder |
| Functie | aluminium cnc-service |
|---|---|
| Verwerking | CNC-draaien, boren, tikken |
| Materiaal | Aluminium, roestvrij staal, koper, koper, titanium, enz. |
| Kwaliteitscontrole | 100% kritieke dimensie-inspectie |
| Oppervlakte -afwerking | Poleren, schilderen, anodiseren, enz. |
| Materiaal | Aluminium, roestvrij staal, koper, koper, titanium, enz. |
|---|---|
| Threadtype | Metric, UNC, UNF, BSW, enz. |
| Functie | aluminium cnc-service |
| Verwerking | CNC-draaien, boren, tikken |
| Tolerantie | 0,01 mm |