| Plaats van herkomst | DongGuan, China (Vasteland) |
|---|---|
| dienstverlening | OEM/ODM |
| Betaling | T/T |
| Materiaal | Roestvrij staal/legering/aluminium |
| Numerieke Controle | CNC-machines |
| Mechanische Eigenschappen | Zoals vereist |
|---|---|
| Betaling | T/T |
| Numerieke Controle | CNC-machines |
| dienstverlening | OEM/ODM |
| Softwareverenigbaarheid | CAD/CAM |
| Dikte | 0.5 mm-10 mm |
|---|---|
| Vorm | Op maat |
| Tolerantie | ±0,1 mm |
| Corrosiebestendigheid | - Ja, dat klopt. |
| OEM/ODM | - Ja, dat klopt. |
| Toepassing | precisie het machinaal bewerken |
|---|---|
| Oppervlakte afwerking | Polijsten, zandstralen, borstelen |
| gewicht | Op maat |
| Materiaal | Metalen, kunststoffen |
| Kleur | Zilver, Zwarte, Rood, Blauw, Enz. |
| Tolerantie | 0.05mm~0.10mm |
|---|---|
| Sterkte | Hoog |
| Duurzaamheid | Duurzaam |
| Precisie | Hoge nauwkeurigheid |
| Pakket | Karton; Houten geval… |
| Materiële compatibiliteit | Metaal, Plastiek, Hout |
|---|---|
| Vervoer | Als eis van de cliënt |
| Materiaal | Roestvrij staal/legering/aluminium |
| Bewerkingen | Bewerking, frezen, stampen, slijpen |
| oppervlaktebehandeling | Gepolijst, gesneden, overige |
| Betaling | T/T |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrij staal/legering/aluminium |
| Afmaken. | Als eisen van de klant |
| Numerieke Controle | CNC-machines |
| Materiële compatibiliteit | Metaal, Plastiek, Hout |
| Uiterlijk | Slank en naadloos |
|---|---|
| Vaardighedenniveau | Er zijn bekwame laswerkers nodig |
| Proces | Schommelingen |
| Grootte | Tekeningen van de klant, op maat, op maat |
| Pakket | Karton; Houten geval… |
| Tolerance | ±0.01mm |
|---|---|
| Surface Roughness | Ra3.2 |
| Payment Term | T/T, Paypal, Western Union, L/C |
| Dimension | Customized, Per Customer's Drawing |
| Application | Beauty Products,Automotive, Aerospace, Medical, Electronics, Electronic Cigarettes, |
| Toepassing | Schoonheidsproducten,Automotieven, Luchtvaart, Medische, Elektronische, Elektronische Sigaretten, |
|---|---|
| Logo's | aangepast |
| Sleutelwoord | CNC-freesonderdelen |
| Verspanende apparatuur | Frezen verspanen |
| Bewerkingstype | CNC-bewerking |