| Tolerantie | ±0,01 mm |
|---|---|
| Afmaken. | Anodiseren, verwerken, elektroplateren, polijsten, zandblazen, poederlaag, zilverlaag, borstelen, sc |
| Materiaal | Aluminium, koper |
| Type | Rolgordijnen, rolgordijnen |
| Gratis monsters | - Ja, dat klopt. |
| Naam | Die gietdelen |
|---|---|
| Gedeeltelijk materiaal | Aluminium / zink / magnesiumlegeringsonderdelen |
| Oppervlak | coating, elektroforese, enz |
| Ontwerp | Schimmelontwerp |
| Inspectie | 100% inspectie |
| dienstverlening | OEM/ODM |
|---|---|
| Afmaken. | Als eisen van de klant |
| Numerieke Controle | CNC-machines |
| Betaling | T/T |
| Softwareverenigbaarheid | CAD/CAM |
| oppervlaktebehandeling | Gepolijst, gesneden, overige |
|---|---|
| Numerieke Controle | CNC-machines |
| Vervoer | Als eis van de cliënt |
| Plaats van herkomst | DongGuan, China (Vasteland) |
| Betaling | T/T |
| Oppervlaktebehandeling | Anodiseren, platteren, schilderen, enz. |
|---|---|
| Kleur | Zilver, Zwarte, Rood, Blauw, Enz. |
| Toepassing | precisie het machinaal bewerken |
| Dikte van de coating | Op maat |
| Afmeting | Op maat |
| Verpakkingen | Email of porselein, enz. |
|---|---|
| Grootte | Als uw producttekening |
| Dikte van de plaat | 0.5~16 mm |
| Materiaal | metalen |
| Verzendmethode | Express, lucht, zee |
| Deal With | CNC Turning,CNC Milling |
|---|---|
| Quality | 100% Inspection |
| Dimension | Customized, Per Customer's Drawing |
| Payment Term | T/T, Paypal, Western Union, L/C |
| Machining Equipment | Milling Machining |
| Verspanende apparatuur | Frezen verspanen |
|---|---|
| Sleutelwoord | CNC-freesonderdelen |
| Bewerkingstype | CNC-bewerking |
| Hoofdprosess | CNC Draaien/CNC Frezen etc |
| Omgaan met | CNC-draaien, CNC-frezen |
| Kwaliteitsverzekering | ISO/TS16949: 2009 |
|---|---|
| Sleutelwoord | Die gietdelen |
| Tipe dienst | Tailor Made & OEM |
| kleur | Het wit, Spatie, Rood, steun past aan |
| Toegepast | Industriële apparatuur |
| Tolerantie | ±0,01 mm |
|---|---|
| Sleutelwoord | CNC-freesonderdelen |
| Aanbestedingen | Oem Odm |
| Project | OEM Precisiecnc het Machinaal bewerken |
| Hoofdprosess | CNC Draaien/CNC Frezen etc |