| Materiaal | aluminium, roestvrij staal, messing |
|---|---|
| Afmaken. | Poedercoating |
| Toepassing | Automobiel, elektronica, meubels |
| Productieproces | Stempelen, snijden, buigen |
| Kleur | Aanpasbaar |
| Tolerantie | +/- 0,005 mm |
|---|---|
| Toepassing | precisie het machinaal bewerken |
| Dikte van de coating | Op maat |
| Kleur | Zilver, Zwarte, Rood, Blauw, Enz. |
| Oppervlaktebehandeling | Anodiseren, platteren, schilderen, enz. |
| Aflevering | Wereldwijde levering |
|---|---|
| Afmeting | 300*100*40 mm |
| Materiaal | Plastic |
| Artikel 1 | Vacuümafgietsel Snel Prototype |
| Vormmateriaal | Silicaat |
| Afmeting | 300*100*40 mm |
|---|---|
| Tolerantie | +/- 0.1mm |
| Logo's | Gepersonaliseerd logo |
| Schimmelleven | 25 tot 50 schoten |
| Casting | Hoogwaardige gietstukken |
| Productietype | Vacuümgieten van siliconen schimmel |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Polijst, verven, coachen, zijdefilter |
| Artikel 1 | Vacuümafgietsel Snel Prototype |
| Maximale vormgrootte | 450 x 470 x 400 mm |
| Logo's | Gepersonaliseerd logo |
| Oppervlaktebehandeling | Anodiseren, platteren, schilderen, enz. |
|---|---|
| Kleur | Zilver, Zwarte, Rood, Blauw, Enz. |
| Toepassing | precisie het machinaal bewerken |
| Dikte van de coating | Op maat |
| Afmeting | Op maat |
| Afmeting | Op maat |
|---|---|
| Dikte van de coating | Op maat |
| Materiaal | Metalen, kunststoffen |
| Verpakking | Op maat |
| Ruwheid van het oppervlak | Ra 0,8-3.2 |
| Casting | Hoogwaardige gietstukken |
|---|---|
| Productietype | Vacuümgieten van siliconen schimmel |
| Aflevering | Wereldwijde levering |
| Vormmateriaal | Silicaat |
| Oppervlaktebehandeling | Polijst, verven, coachen, zijdefilter |
| Minimummuurdikte | 0.8mm |
|---|---|
| Tolerantie | 0.010.05mm of Aangepast |
| Levertyd | 1-3 werkdagen |
| Minimale detailgrootte | 0.1 mm |
| Stijl | Beeldverhaalstuk speelgoed, MODELTOY |
| Toepassing | Metaalvervaardiging |
|---|---|
| Aanpassing | Beschikbaar |
| Bewerkingen | stempel- en buigmachines |
| Materiaal | metalen |
| Technologie | Buigwerk van platen |