| Toepassing | Automobiel, elektronica, meubels |
|---|---|
| Gewicht | Lichtgewicht |
| Materiaal | aluminium, roestvrij staal, messing |
| Afmeting | Aangepast |
| Productieproces | Stempelen, snijden, buigen |
| Identificatie | ISO SGS Rohs |
|---|---|
| Sleutelwoord | CNC-draaionderdelen |
| Verspanende apparatuur | Automatisch CNC leer |
| Inspectie | geïnspecteerde 100% |
| Logo's | Douane Logo Available |
| Kleur | Zilver, goud, zwart, rood, blauw |
|---|---|
| Levertyd | 7-15 dagen |
| Vorm | Ronde, vierkant, zeshoekige, op maat |
| Fabrieksbezoek | Welkom, wanneer dan ook. |
| Logo's | Douane Logo Available |
| Betalingsduur | T/T, Paypal, Western Union, L/C |
|---|---|
| Aanbestedingen | Oem Odm |
| Tolerantie | ±0,01 mm |
| Afmeting | Op maat, per teken van de klant |
| Kwaliteit | 100% inspectie |
| Bewerkingstype | CNC-bewerking |
|---|---|
| Logo's | Op maat |
| Project | OEM Precisiecnc het Machinaal bewerken |
| Typ van turbine | Pelton Hydroturbine |
| Toepassing | Automobiel, ruimtevaart, medisch, elektronica, enz. |
| Verspanende apparatuur | Frezen verspanen |
|---|---|
| Sleutelwoord | CNC-freesonderdelen |
| Hoofdprosess | CNC Draaien/CNC Frezen etc |
| Omgaan met | CNC-draaien, CNC-frezen |
| Kwaliteit | 100% inspectie |
| Materiaal | Aluminium, roestvrij staal, koper, koper, titanium, enz. |
|---|---|
| Functie | aluminium cnc-service |
| Standaard | CE/ROHS/FCC/SGS |
| Oppervlakte afwerking | Poleren, schilderen, anodiseren, enz. |
| verwerking | CNC-draaien, boren, tikken |
| Materiaal | Aluminium, roestvrij staal, koper, koper, titanium, enz. |
|---|---|
| Threadtype | Metric, UNC, UNF, BSW, enz. |
| Functie | aluminium cnc-service |
| Verwerking | CNC-draaien, boren, tikken |
| Tolerantie | 0,01 mm |
| Fabrieksbezoek | Welkom, wanneer dan ook. |
|---|---|
| Identificatie | ISO SGS Rohs |
| Sleutelwoord | CNC-draaionderdelen |
| Inspectie | geïnspecteerde 100% |
| Vervoer | Door het Overzees van Express/By Air/By |
| Diameter | 20.3 mm of volgens tekening |
|---|---|
| Vorm | Ronde, vierkant, zeshoekige, op maat |
| Snelle levertijd | 3-15 dagen |
| Sleutelwoord | componenten van cnc machine |
| Kleur | Zilver, goud, zwart, rood, blauw |