| Materiaal | Roestvrij staal/legering/aluminium |
|---|---|
| Kwaliteit | ISO-gecertificeerd |
| Mechanische Eigenschappen | Zoals vereist |
| oppervlaktebehandeling | Gepolijst, gesneden, overige |
| Afmaken. | Als eisen van de klant |
| Grootte van het paneel | Custiomized |
|---|---|
| Hoge nauwkeurigheid | 0.001-0.002 mm |
| Oppervlakte | Geanodiseerd, poeder, spray |
| Ruwheid van het oppervlak | 0.03 |
| Kenmerken | Professionele verwerkingHoge precisie |
| Diensten | Aangepaste OEM, OEM/ODM/Customized/Design die, cnc dienst machinaal bewerkt, die het Werken de trekt |
|---|---|
| Afmaken. | Kleurenanodiseren,Powercoating,Nickel,Zwart anodiseren,Hot dip gegalvaniseerd |
| Toepassing | enz.,Industriële apparatuur,Medische toepassingen,Auto/medische/landbouw/trein/klep/textiel,Medische |
| Materiaal | Aluminium, staal, roestvrij staal, koper, koper, titanium, enz. |
| Kleur | Alle kleuren, ZWART, aangepast, Zilver/rood/zwart/kleurig |
| Kleur | Alle kleuren, ZWART, aangepast, Zilver/rood/zwart/kleurig |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium, staal, roestvrij staal, koper, koper, titanium, enz. |
| Tekeningbestand | 3D/ DWG/ PDF/ STEP/ STP/ Originele steekproef |
| Afmeting | Op maat |
| Tekening Forma | PDF/DWG/IGS/STP/ enz. |
| Materiaal | Aluminium, staal, roestvrij staal, koper, koper, titanium, enz. |
|---|---|
| Hoge nauwkeurigheid | 0.001-0.002 mm |
| Grootte van het paneel | Custiomized |
| Kwaliteitscontrole | Inspectieverslag van volledige grootte |
| Verslag van de test van de machine | Voorzien, beschikbaar |
| Typ van turbine | Pelton Hydroturbine |
|---|---|
| Logo's | Op maat |
| Toepassing | Automobiel, ruimtevaart, medisch, elektronica, enz. |
| Omgaan met | CNC-draaien, CNC-frezen |
| Afmeting | Op maat, per teken van de klant |
| Tolerance | ±0.01mm |
|---|---|
| Surface Roughness | Ra3.2 |
| Payment Term | T/T, Paypal, Western Union, L/C |
| Dimension | Customized, Per Customer's Drawing |
| Application | Beauty Products,Automotive, Aerospace, Medical, Electronics, Electronic Cigarettes, |
| Grootte van het paneel | Custiomized |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium, staal, roestvrij staal, koper, koper, titanium, enz. |
| Oppervlakte | Geanodiseerd, poeder, spray |
| Ruwheid van het oppervlak | 0.03 |
| Hoge nauwkeurigheid | 0.001-0.002 mm |
| Grootte van het paneel | Custiomized |
|---|---|
| Hardheid | HRC58-64, Afhankelijk van het materiaal |
| Kwaliteitscontrole | Inspectieverslag van volledige grootte |
| materiaal | Aluminium, staal, roestvrij staal, koper, koper, titanium, enz. |
| Hoge nauwkeurigheid | 0.001-0.002 mm |
| Hoge nauwkeurigheid | 0.001-0.002 mm |
|---|---|
| Ruwheid van het oppervlak | 0.03 |
| Grootte van het paneel | Custiomized |
| Kenmerken | Professionele verwerkingHoge precisie |
| Afmaken. | geen boor en een scherpe rand |