| Grootte van het paneel | Custiomized |
|---|---|
| Kwaliteitscontrole | Inspectieverslag van volledige grootte |
| Materiaal | Aluminium, staal, roestvrij staal, koper, koper, titanium, enz. |
| Verslag van de test van de machine | Voorzien, beschikbaar |
| hoge precisie | 0.001-0.002 mm |
| Oppervlakte | Geanodiseerd, poeder, spray |
|---|---|
| Diameter | Aangepaste grootte |
| Materiaal | Aluminium, staal, roestvrij staal, koper, koper, titanium, enz. |
| Hoge nauwkeurigheid | 0.001-0.002 mm |
| Grootte van het paneel | Custiomized |
| Materiaal | Aluminium, staal, roestvrij staal, koper, koper, titanium, enz. |
|---|---|
| Diensten | Aangepaste OEM, OEM/ODM/Customized/Design die, cnc dienst machinaal bewerkt, die het Werken de trekt |
| Kleur | Alle kleuren, ZWART, aangepast, Zilver/rood/zwart/kleurig |
| Toepassing | enz.,Industriële apparatuur,Medische toepassingen,Auto/medische/landbouw/trein/klep/textiel,Medische |
| Afmaken. | Kleurenanodiseren,Powercoating,Nickel,Zwart anodiseren,Hot dip gegalvaniseerd |
| Tekening Forma | PDF/DWG/IGS/STP/ enz. |
|---|---|
| Kleur | Alle kleuren, ZWART, aangepast, Zilver/rood/zwart/kleurig |
| Oppervlaktebehandeling | Anodisatie, polijsten, platteren, poedercoating, zandblazen, schilderen |
| Verwerking | slijpen, CNC-draaien, draad snijden, EDM |
| Materiaal | Aluminium, staal, roestvrij staal, koper, koper, titanium, enz. |
| Softwareverenigbaarheid | CAD/CAM |
|---|---|
| Numerieke Controle | CNC-machines |
| Kwaliteit | ISO-gecertificeerd |
| Detectie van fouten | Zoals vereist |
| Bewerkingen | Bewerking, frezen, stampen, slijpen |
| Kleur | Zilver, goud, zwart, rood, blauw |
|---|---|
| Snelle levertijd | 3-15 dagen |
| Sleutelwoord | componenten van cnc machine |
| Fabrieksbezoek | Welkom, wanneer dan ook. |
| Identificatie | ISO SGS Rohs |
| Omgaan met | CNC-draaien, CNC-frezen |
|---|---|
| Toepassing | Automobiel, ruimtevaart, medisch, elektronica, enz. |
| Typ van turbine | Pelton Hydroturbine |
| Custom service | OEM ODM |
| Ruwheid van het oppervlak | Ra3.2 |
| Bewerkingstype | CNC-bewerking |
|---|---|
| Tolerantie | ±0,01 mm |
| Betalingsduur | T/T, Paypal, Western Union, L/C |
| Omgaan met | CNC-draaien, CNC-frezen |
| Ruwheid van het oppervlak | Ra3.2 |
| Deal With | CNC Turning,CNC Milling |
|---|---|
| Quality | 100% Inspection |
| Dimension | Customized, Per Customer's Drawing |
| Payment Term | T/T, Paypal, Western Union, L/C |
| Machining Equipment | Milling Machining |
| Verspanende apparatuur | Frezen verspanen |
|---|---|
| Sleutelwoord | CNC-freesonderdelen |
| Bewerkingstype | CNC-bewerking |
| Hoofdprosess | CNC Draaien/CNC Frezen etc |
| Omgaan met | CNC-draaien, CNC-frezen |