| Grootte van het paneel | Custiomized |
|---|---|
| Kwaliteitscontrole | Inspectieverslag van volledige grootte |
| Materiaal | Aluminium, staal, roestvrij staal, koper, koper, titanium, enz. |
| Verslag van de test van de machine | Voorzien, beschikbaar |
| hoge precisie | 0.001-0.002 mm |
| Hoge nauwkeurigheid | 0.001-0.002 mm |
|---|---|
| Ruwheid van het oppervlak | 0.03 |
| Grootte van het paneel | Custiomized |
| Kenmerken | Professionele verwerkingHoge precisie |
| Afmaken. | geen boor en een scherpe rand |
| Diensten | Aangepaste OEM, OEM/ODM/Customized/Design die, cnc dienst machinaal bewerkt, die het Werken de trekt |
|---|---|
| Afmaken. | Kleurenanodiseren,Powercoating,Nickel,Zwart anodiseren,Hot dip gegalvaniseerd |
| Toepassing | enz.,Industriële apparatuur,Medische toepassingen,Auto/medische/landbouw/trein/klep/textiel,Medische |
| Materiaal | Aluminium, staal, roestvrij staal, koper, koper, titanium, enz. |
| Kleur | Alle kleuren, ZWART, aangepast, Zilver/rood/zwart/kleurig |
| Materiaal | Aluminium, staal, roestvrij staal, koper, koper, titanium, enz. |
|---|---|
| Diensten | Aangepaste OEM, OEM/ODM/Customized/Design die, cnc dienst machinaal bewerkt, die het Werken de trekt |
| Kleur | Alle kleuren, ZWART, aangepast, Zilver/rood/zwart/kleurig |
| Toepassing | enz.,Industriële apparatuur,Medische toepassingen,Auto/medische/landbouw/trein/klep/textiel,Medische |
| Afmaken. | Kleurenanodiseren,Powercoating,Nickel,Zwart anodiseren,Hot dip gegalvaniseerd |
| Materiaal | Aluminium, staal, roestvrij staal, koper, koper, titanium, enz. |
|---|---|
| Oppervlakte | Geanodiseerd, poeder, spray |
| Specificatie | Rohs, SGS |
| Werken | CNC-bewerking, CNC-draaibank |
| Diensten | Aangepaste OEM, OEM/ODM/Customized/Design die, cnc dienst machinaal bewerkt, die het Werken de trekt |
| Grootte van het paneel | Custiomized |
|---|---|
| Hardheid | HRC58-64, Afhankelijk van het materiaal |
| Kwaliteitscontrole | Inspectieverslag van volledige grootte |
| materiaal | Aluminium, staal, roestvrij staal, koper, koper, titanium, enz. |
| Hoge nauwkeurigheid | 0.001-0.002 mm |
| Toepassingsindustrie | Sensor |
|---|---|
| Toepassingen | Automobilerij, luchtvaart, geneeskunde, elektronica |
| Lengte | maximum 5m |
| Dikte | Aangepast |
| Machines | CNC-bewerkingsmachines |
| Productmateriaal | staal |
|---|---|
| Aangepast | OEM & ODM Steun |
| Vorm | Ronde Sectie |
| Sleutelwoord | Draaibank Cnc Onderdelen verspanen Draaibank Cnc |
| Sollicitatie | Hardware -spuitapparatuur |
| Machines | CNC-bewerkingsmachines |
|---|---|
| Aangepast | OEM & ODM Steun |
| Toepassingsindustrie | Sensor |
| Vorm | Ronde Sectie |
| Hardheid | HRC58-64, Afhankelijk van het materiaal |
| Vorm | Ronde Sectie |
|---|---|
| Lengte | maximum 5m |
| Toepassingsindustrie | Sensor |
| Sollicitatie | Hardware -spuitapparatuur |
| Machines | CNC-bewerkingsmachines |