| Materiaal | Aluminium, staal, roestvrij staal, koper, koper, titanium, enz. |
|---|---|
| Drukwerk | Laser het Merken |
| Test en inspectie | SGS/CITIC inspectieverslag |
| Ruwheid | Ra0,2~Ra3.2 |
| Oppervlakte | Geanodiseerd, poeder |
| Populaire Kleur | Zwarte/Blauwe/Donkere Grijze/Oranje/Rode enz. |
|---|---|
| Ontwerpsoftware | AutoCAD |
| Drukwerk | Laser het Merken |
| Ruwheid | Ra0,2~Ra3.2 |
| Ruwheid van het oppervlak | 0.03 |
| Ontwerpsoftware | AutoCAD |
|---|---|
| Oppervlakte | Geanodiseerd, poeder |
| Ruwheid van het oppervlak | 0.03 |
| Materiaal | Aluminium, staal, roestvrij staal, koper, koper, titanium, enz. |
| Grootte van het paneel | Custiomized |
| Materiaal | Aluminium, staal, roestvrij staal, koper, koper, titanium, enz. |
|---|---|
| Populaire Kleur | Zwarte/Blauwe/Donkere Grijze/Oranje/Rode enz. |
| Ontwerpsoftware | AutoCAD |
| Test en inspectie | SGS/CITIC inspectieverslag |
| Verwerkingsmethode | CNC-bewerking CNC-frees |
| Afmeting | Op maat |
|---|---|
| Bewerkingen | CNC-bewerking |
| OEM-producten | Geaccepteerd |
| Populaire Kleur | Zwarte/Blauwe/Donkere Grijze/Oranje/Rode enz. |
| Verwerking | CNC frezen, draaien, verspanen |
| Toepassingsindustrie | Sensor |
|---|---|
| Toepassingen | Automobilerij, luchtvaart, geneeskunde, elektronica |
| Lengte | maximum 5m |
| Dikte | Aangepast |
| Machines | CNC-bewerkingsmachines |
| Productmateriaal | staal |
|---|---|
| Aangepast | OEM & ODM Steun |
| Vorm | Ronde Sectie |
| Sleutelwoord | Draaibank Cnc Onderdelen verspanen Draaibank Cnc |
| Sollicitatie | Hardware -spuitapparatuur |
| Machines | CNC-bewerkingsmachines |
|---|---|
| Aangepast | OEM & ODM Steun |
| Toepassingsindustrie | Sensor |
| Vorm | Ronde Sectie |
| Hardheid | HRC58-64, Afhankelijk van het materiaal |
| Vorm | Ronde Sectie |
|---|---|
| Lengte | maximum 5m |
| Toepassingsindustrie | Sensor |
| Sollicitatie | Hardware -spuitapparatuur |
| Machines | CNC-bewerkingsmachines |
| Handelsmerk | ACE |
|---|---|
| Toepassingsindustrie | Sensor |
| Sleutelwoord | Draaibank Cnc Onderdelen verspanen Draaibank Cnc |
| Lengte | maximum 5m |
| Onderdeelnaam | Kern inzetstuk |