| Verwerkingsmethode | CNC-bewerking CNC-frees |
|---|---|
| Populaire Kleur | Zwarte/Blauwe/Donkere Grijze/Oranje/Rode enz. |
| Ruwheid | Ra0,2~Ra3.2 |
| Drukwerk | Laser het Merken |
| Oppervlakte | Geanodiseerd, poeder |
| Holte | Multi -holte |
|---|---|
| Oppervlak | Als vraag van de klant |
| Sleutelwoord | Die gietdelen |
| Verwerking | Aluminium Die casting |
| Toegepast | Industriële apparatuur |
| Ruwheid | Ra0,2~Ra3.2 |
|---|---|
| Verwerkingsmethode | CNC-bewerking CNC-frees |
| Drukwerk | Laser het Merken |
| Ruwheid van het oppervlak | 0.03 |
| Test en inspectie | SGS/CITIC inspectieverslag |
| Micro -bewerking | Ja, dat is het. |
|---|---|
| Software | CAD/CAM/CorelDraw/PRO/E/UG/IGS/STP |
| Ruw gieten | Ra1,6-6,3 |
| OEM | Beschikbaar |
| Tipe dienst | Tailor Made & OEM |
| Naam | De Delen van het matrijzenafgietsel |
|---|---|
| Materiaal | Zink Aluminium metaal |
| Ontwerp | Vormontwerp |
| OEM-producten | - Ja, dat klopt. |
| Proces | Gietgieten |
| Toegepaste | Industriële apparatuur |
|---|---|
| Verwerking | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs |
| Proces | aluminiummatrijs Casting+machining |
| Tipe dienst | Tailor Made & OEM |
| OEM-producten | Beschikbaar |
| Micro -bewerking | Ja, dat is het. |
|---|---|
| Verwerking | Aluminium Die casting |
| Sleutelwoord | Die gietdelen |
| Oppervlak | Als vraag van de klant |
| OEM | beschikbaar |
| Grootte van het paneel | Custiomized |
|---|---|
| Hoge nauwkeurigheid | 0.001-0.002 mm |
| Oppervlakte | Geanodiseerd, poeder, spray |
| Ruwheid van het oppervlak | 0.03 |
| Kenmerken | Professionele verwerkingHoge precisie |
| Grootte van het paneel | Custiomized |
|---|---|
| Kwaliteitscontrole | Inspectieverslag van volledige grootte |
| Materiaal | Aluminium, staal, roestvrij staal, koper, koper, titanium, enz. |
| Verslag van de test van de machine | Voorzien, beschikbaar |
| hoge precisie | 0.001-0.002 mm |
| Hoge nauwkeurigheid | 0.001-0.002 mm |
|---|---|
| Ruwheid van het oppervlak | 0.03 |
| Grootte van het paneel | Custiomized |
| Kenmerken | Professionele verwerkingHoge precisie |
| Afmaken. | geen boor en een scherpe rand |