| Plaats van herkomst | DongGuan, China (Vasteland) |
|---|---|
| dienstverlening | OEM/ODM |
| Betaling | T/T |
| Materiaal | Roestvrij staal/legering/aluminium |
| Numerieke Controle | CNC-machines |
| Kwaliteitscontrole | ISO 9001:2015 |
|---|---|
| Verwerking | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs |
| Tipe dienst | Tailor Made & OEM |
| Sleutelwoord | De Delen van het matrijzenafgietsel |
| Kwaliteitsverzekering | ISO/TS16949: 2009 |
| Dikte | 0.5 mm-10 mm |
|---|---|
| Kleur | Op maat |
| Tolerantie | ±0,1 mm |
| Vorm | Op maat |
| Oppervlaktebehandeling | Poedercoating |
| Quality | 100% Inspection |
|---|---|
| Application | Beauty Products,Automotive, Aerospace, Medical, Electronics, Electronic Cigarettes, |
| Machining Type | CNC Machining |
| Project | OEM Precision CNC Machining |
| Keyword | CNC Milling Parts |
| Dikte | Hangt van uw producten af, |
|---|---|
| Tolerantie | 0.05mm~0.10mm |
| Grootte | Tekeningen van de klant, op maat, op maat |
| Standaard | AISI & |
| Kosten | Kosteneffectief |
| Materiaal | metalen |
|---|---|
| Precisie | Hoge nauwkeurigheid |
| Poeder | binnen of buiten |
| Verzendmethode | Express, lucht, zee |
| Grootte | Als uw producttekening |
| Materiaal | aluminium, roestvrij staal, messing |
|---|---|
| Grootte | Op maat |
| Toepassing | Automobiel, elektronica, meubels |
| Kleur | Op maat |
| Productieproces | Stempelen, snijden, buigen |
| Naam | Het Lassen van het bladmetaal |
|---|---|
| Dienstverlening | OEM-producten |
| Schommelingen | Mig |
| merk | Rassen |
| Standaard | ISO14001 |
| Sollicitatie | Automobilerij, luchtvaart, geneeskunde, elektronica, machines, enz. |
|---|---|
| Ontwerpsoftware | AutoCAD |
| Afdrukken | Lasermarkering |
| Verwerkingsmethode | CNC-bewerking CNC-frees |
| Oppervlak | Geanodiseerd, poeder |
| Threadtype | Metric, UNC, UNF, BSW, enz. |
|---|---|
| Functie | aluminium cnc-service |
| Verwerking | CNC-draaien, boren, tikken |
| Standaard | CE/ROHS/FCC/SGS |
| Materiaal | Aluminium, roestvrij staal, koper, koper, titanium, enz. |