| Materiaal | aluminium, roestvrij staal, messing |
|---|---|
| Naam | Metalen plaat gestempeld |
| Toepassing | Automobiel, elektronica, meubels |
| Gewicht | lichtgewicht |
| Grootte | Aanpasbaar |
| Kleur | Op maat |
|---|---|
| Toepassing | Automobiel, elektronica, meubels |
| Materiaal | aluminium, roestvrij staal, messing |
| Oppervlaktebehandeling | Poedercoating |
| Productieproces | Stempelen, snijden, buigen |
| Materiaal | aluminium, roestvrij staal, messing |
|---|---|
| Toepassing | Automobiel, elektronica, meubels |
| Gewicht | lichtgewicht |
| Productieproces | Stempelen, snijden, buigen |
| dikte | 0.5 mm-10 mm |
| Naam | Metalen plaat gestempeld |
|---|---|
| Toepassing | Automobiel, elektronica, meubels |
| Materiaal | aluminium, roestvrij staal, messing |
| Grootte | aanpasbaar |
| Oppervlaktebehandeling | Poedercoating |
| Toepassing | Automobiel, elektronica, meubels |
|---|---|
| Gewicht | Lichtgewicht |
| Materiaal | aluminium, roestvrij staal, messing |
| Afmeting | Aangepast |
| Productieproces | Stempelen, snijden, buigen |
| Naam | Metalen plaat gestempeld |
|---|---|
| Standaard | ISO14001 |
| Materiaal | aluminium, roestvrij staal, messing |
| Grootte | Gewoon |
| gewicht | lichtgewicht |
| Toepassing | Metaalvervaardiging |
|---|---|
| Aanpassing | Beschikbaar |
| Bewerkingen | stempel- en buigmachines |
| Materiaal | metalen |
| Technologie | Buigwerk van platen |
| Warmteweerstand | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Duurzaamheid | Hoog |
| Materiaal | metalen |
| Tolerantie | ±0,1 mm |
| Proces | Stempelen |
| Materiaal | metalen |
|---|---|
| Proces | Stempelen |
| Corrosiebestendigheid | - Ja, dat klopt. |
| Toepassing | Automobiele industrie |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Dikte | 0.5 mm-10 mm |
|---|---|
| Vorm | Op maat |
| Tolerantie | ±0,1 mm |
| Corrosiebestendigheid | - Ja, dat klopt. |
| OEM/ODM | - Ja, dat klopt. |