| Kosten | Betaalbaar |
|---|---|
| Vorm | Op maat |
| Proces | Stempelen |
| Duurzaamheid | Hoog |
| gewicht | lichtgewicht |
| Oppervlaktebehandeling | Poedercoating |
|---|---|
| Proces | Stempelen |
| Materiaal | metalen |
| Vorm | Op maat |
| Kleur | Op maat |
| Corrosiebestendigheid | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Toepassing | Automobiele industrie |
| gewicht | lichtgewicht |
| Warmteweerstand | - Ja, dat klopt. |
| Oppervlaktebehandeling | Poedercoating |
| Corrosiebestendigheid | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| gewicht | lichtgewicht |
| Materiaal | metalen |
| Kleur | Op maat |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Vorm | Op maat |
|---|---|
| Duurzaamheid | Hoog |
| Corrosiebestendigheid | - Ja, dat klopt. |
| Dikte | 0.5 mm-10 mm |
| OEM-producten | - Ja, dat klopt. |
| Materiaal | metalen |
|---|---|
| Grootte | Op maat |
| Dikte | 0.5 mm-10 mm |
| Oppervlaktebehandeling | Poedercoating |
| Tolerantie | ±0,1 mm |
| Kosten | Betaalbaar |
|---|---|
| gewicht | lichtgewicht |
| Tolerantie | ±0,1 mm |
| Corrosiebestendigheid | - Ja, dat klopt. |
| Toepassing | Automobiele industrie |
| Dikte | 0.5 mm-10 mm |
|---|---|
| Kleur | Op maat |
| Tolerantie | ±0,1 mm |
| Vorm | Op maat |
| Oppervlaktebehandeling | Poedercoating |
| Oppervlaktebehandeling | Poedercoating |
|---|---|
| Duurzaamheid | Hoog |
| Kosten | Betaalbaar |
| gewicht | lichtgewicht |
| Materiaal | metalen |
| materiaal | aluminium, roestvrij staal, messing |
|---|---|
| Afmaken. | Poedercoating |
| Gewicht | lichtgewicht |
| Toepassing | Automobiel, elektronica, meubels |
| Dikte | 0.5 mm-10 mm |