| Dikte | Hangt van uw producten af, |
|---|---|
| Vaardighedenniveau | Er zijn bekwame laswerkers nodig |
| Pakket | Karton; Houten geval… |
| Orde online | Gesteund |
| Proces | Schommelingen |
| Functie | aluminium cnc-service |
|---|---|
| Verwerking | CNC-draaien, boren, tikken |
| Materiaal | Aluminium, roestvrij staal, koper, koper, titanium, enz. |
| Kwaliteitscontrole | 100% kritieke dimensie-inspectie |
| Oppervlakte -afwerking | Poleren, schilderen, anodiseren, enz. |
| Naam | CNC-draaionderdelen |
|---|---|
| functie | aluminium cnc-service |
| Materiaal | Aluminium, koper, roestvrij staal, koolstofstaal, enz. |
| Verwerking | CNC-draaien, boren, tikken |
| Afwerking van het oppervlak | Poleren, schilderen, anodiseren, enz. |
| Materiaal | Aluminium, roestvrij staal, koper, koper, titanium, enz. |
|---|---|
| Functie | aluminium cnc-service |
| Standaard | CE/ROHS/FCC/SGS |
| Oppervlakte afwerking | Poleren, schilderen, anodiseren, enz. |
| verwerking | CNC-draaien, boren, tikken |
| Naam | CNC-draaionderdelen |
|---|---|
| Functie | aluminium cnc-service |
| Materiaal | Aluminium, koper, roestvrij staal, koolstofstaal, enz. |
| verwerking | CNC-draaien, boren, tikken |
| Oppervlakte afwerking | Poleren, schilderen, anodiseren, enz. |
| Materiaal | Aluminium, roestvrij staal, koper, koper, titanium, enz. |
|---|---|
| Threadtype | Metric, UNC, UNF, BSW, enz. |
| Functie | aluminium cnc-service |
| Verwerking | CNC-draaien, boren, tikken |
| Tolerantie | 0,01 mm |
| Materiaal | Aluminium, roestvrij staal, koper, koper, titanium, enz. |
|---|---|
| Threadtype | Metric, UNC, UNF, BSW, enz. |
| Verwerking | CNC-draaien, boren, tikken |
| Functie | aluminium cnc-service |
| Standaard | CE/ROHS/FCC/SGS |
| Oppervlakte -afwerking | Poleren, schilderen, anodiseren, enz. |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium, roestvrij staal, koper, koper, titanium, enz. |
| Threadtype | Metric, UNC, UNF, BSW, enz. |
| Verwerking | CNC-draaien, boren, tikken |
| Pakket | Karton, houten behuizing, enz. |
| Threadtype | Metric, UNC, UNF, BSW, enz. |
|---|---|
| Functie | aluminium cnc-service |
| Verwerking | CNC-draaien, boren, tikken |
| Standaard | CE/ROHS/FCC/SGS |
| Materiaal | Aluminium, roestvrij staal, koper, koper, titanium, enz. |
| Materiaal | aluminium, roestvrij staal, messing |
|---|---|
| Kleur | Aanpasbaar |
| Afmaken. | Poedercoating |
| Tolerantie | 0.1 mm |
| Dikte | 1.5 mm |