| Materiaal | aluminium, roestvrij staal, messing |
|---|---|
| Toepassing | Automobiel, elektronica, meubels |
| Gewicht | lichtgewicht |
| Productieproces | Stempelen, snijden, buigen |
| dikte | 0.5 mm-10 mm |
| Materiaal | aluminium, roestvrij staal, messing |
|---|---|
| Kleur | Aanpasbaar |
| Tolerantie | 0,1 mm |
| Finish | poedercoating |
| Applicatie | Automobiel, elektronica, meubels |
| Materiaal | aluminium, roestvrij staal, messing |
|---|---|
| Toepassing | Automobiel, elektronica, meubels |
| grootte | Op maat |
| Productieproces | Stempelen, snijden, buigen |
| Kleur | Op maat |
| Toepassing | Automobiel, elektronica, meubels |
|---|---|
| Gewicht | Lichtgewicht |
| Materiaal | aluminium, roestvrij staal, messing |
| Afmeting | Aangepast |
| Productieproces | Stempelen, snijden, buigen |
| Sterkte | Hoog |
|---|---|
| Tolerantie | 0.05mm~0.10mm |
| Grootte | Tekeningen van de klant, op maat, op maat |
| Orde online | Gesteund |
| Proces | Schommelingen |
| Vaardighedenniveau | Er zijn bekwame laswerkers nodig |
|---|---|
| Precisie | Hoge nauwkeurigheid |
| Pakket | Karton; Houten geval… |
| Standaard | AISI & |
| Kosten | Kosteneffectief |
| Tolerantie | 0.05mm~0.10mm |
|---|---|
| Sterkte | Hoog |
| Duurzaamheid | Duurzaam |
| Precisie | Hoge nauwkeurigheid |
| Pakket | Karton; Houten geval… |
| Precisie | Hoge nauwkeurigheid |
|---|---|
| dienstverlening | OEM op maat |
| Tolerantie | 0.05mm~0.10mm |
| Proces | Schommelingen |
| Sterkte | Hoog |
| Uiterlijk | Slank en naadloos |
|---|---|
| Vaardighedenniveau | Er zijn bekwame laswerkers nodig |
| Proces | Schommelingen |
| Grootte | Tekeningen van de klant, op maat, op maat |
| Pakket | Karton; Houten geval… |
| Orde online | Gesteund |
|---|---|
| Standaard | AISI & |
| Proces | Schommelingen |
| Vaardighedenniveau | Er zijn bekwame laswerkers nodig |
| Grootte | Tekeningen van de klant, op maat, op maat |