| Levertyd | 7-15 dagen |
|---|---|
| Inspectie | geïnspecteerde 100% |
| Verspanende apparatuur | Automatisch CNC leer |
| Logo's | Douane Logo Available |
| Fabrieksbezoek | Welkom, wanneer dan ook. |
| Kleur | Zilver, goud, zwart, rood, blauw |
|---|---|
| Snelle levertijd | 3-15 dagen |
| Sleutelwoord | componenten van cnc machine |
| Fabrieksbezoek | Welkom, wanneer dan ook. |
| Identificatie | ISO SGS Rohs |
| Kleur | Zilver, goud, zwart, rood, blauw |
|---|---|
| Vervoer | Per express/per lucht/per zee |
| Identificatie | ISO SGS Rohs |
| Snelle levertijd | 3-15 dagen |
| CNC-draaionderdelen | Schachten, pinnen, bossen, tandwielen, enz. |
| Machining Equipment | Milling Machining |
|---|---|
| Logo | Customized |
| Keyword | CNC Milling Parts |
| Custom Service | OEM ODM |
| Tolerance | ±0.01mm |
| Toepassing | Schoonheidsproducten,Automotieven, Luchtvaart, Medische, Elektronische, Elektronische Sigaretten, |
|---|---|
| Logo's | aangepast |
| Sleutelwoord | CNC-freesonderdelen |
| Verspanende apparatuur | Frezen verspanen |
| Bewerkingstype | CNC-bewerking |
| Hoge nauwkeurigheid | 0.001-0.002 mm |
|---|---|
| Ruwheid van het oppervlak | 0.03 |
| Grootte van het paneel | Custiomized |
| Kenmerken | Professionele verwerkingHoge precisie |
| Afmaken. | geen boor en een scherpe rand |
| Materiaal | Aluminium, staal, roestvrij staal, koper, koper, titanium, enz. |
|---|---|
| Hoge nauwkeurigheid | 0.001-0.002 mm |
| Grootte van het paneel | Custiomized |
| Kwaliteitscontrole | Inspectieverslag van volledige grootte |
| Verslag van de test van de machine | Voorzien, beschikbaar |
| Materiële mogelijkheden | Aluminium, staal, koper, enz. |
|---|---|
| oppervlaktebehandeling | Gepolijst, gesneden, overige |
| Verwerkingsmethode | 5-as |
| Toepassing | Bewerkingen met precisie |
| Solliciteer | Alle OEM-cnc-bewerkingsonderdelen |
| Kleur | Alle kleuren, ZWART, aangepast, Zilver/rood/zwart/kleurig |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium, staal, roestvrij staal, koper, koper, titanium, enz. |
| Tekeningbestand | 3D/ DWG/ PDF/ STEP/ STP/ Originele steekproef |
| Afmeting | Op maat |
| Tekening Forma | PDF/DWG/IGS/STP/ enz. |
| Typ van turbine | Pelton Hydroturbine |
|---|---|
| Logo's | Op maat |
| Toepassing | Automobiel, ruimtevaart, medisch, elektronica, enz. |
| Omgaan met | CNC-draaien, CNC-frezen |
| Afmeting | Op maat, per teken van de klant |