| oppervlaktebehandeling | Gepolijst, gesneden, overige |
|---|---|
| Verwerkingsmethode | 5-as |
| Tekeningformaat | STP, STL, IGS, CAD enz. |
| Sleutelwoorden | 5 as CNC die de Dienst machinaal bewerken |
| Materiële mogelijkheden | Aluminium, staal, koper, enz. |
| Material Capabilities | Aluminium,Steel,Brass and etc. |
|---|---|
| Surface Traetment | Polished,Deburred,Other |
| Roughness | Ra0.2-Ra3.2 |
| Application | Precision Machining |
| Software Compatibility | CAD/CAM Software |
| Diameter | 20.3 mm of volgens tekening |
|---|---|
| Vorm | Ronde, vierkant, zeshoekige, op maat |
| Snelle levertijd | 3-15 dagen |
| Sleutelwoord | componenten van cnc machine |
| Kleur | Zilver, goud, zwart, rood, blauw |
| Kleur | Zilver, goud, zwart, rood, blauw |
|---|---|
| Levertyd | 7-15 dagen |
| Vorm | Ronde, vierkant, zeshoekige, op maat |
| Fabrieksbezoek | Welkom, wanneer dan ook. |
| Logo's | Douane Logo Available |
| Vorm | Ronde, vierkant, zeshoekige, op maat |
|---|---|
| Sleutelwoord | componenten van cnc machine |
| Fabrieksbezoek | Welkom, wanneer dan ook. |
| Levertyd | 7-15 dagen |
| Identificatie | ISO SGS Rohs |
| Diameter | 20.3 mm of volgens tekening |
|---|---|
| Logo's | Douane Logo Available |
| Sleutelwoord | componenten van cnc machine |
| Fabrieksbezoek | Welkom, wanneer dan ook. |
| Verspanende apparatuur | Automatisch CNC leer |
| Diameter | 20.3 mm of volgens tekening |
|---|---|
| Levertyd | 7-15 dagen |
| Inspectie | geïnspecteerde 100% |
| Verspanende apparatuur | Automatisch CNC leer |
| Snelle levertijd | 3-15 dagen |
| Identificatie | ISO SGS Rohs |
|---|---|
| Logo's | Douane Logo Available |
| Verspanende apparatuur | Automatisch CNC leer |
| Sleutelwoord | CNC-draaionderdelen |
| CNC-draaionderdelen | Schachten, pinnen, bossen, tandwielen, enz. |
| Verspanende apparatuur | Frezen verspanen |
|---|---|
| Hoofdprosess | CNC Draaien/CNC Frezen etc |
| Ruwheid van het oppervlak | Ra3.2 |
| Bewerkingstype | CNC-bewerking |
| Kwaliteit | 100% inspectie |
| Custom service | OEM ODM |
|---|---|
| Sleutelwoord | CNC-freesonderdelen |
| Betalingsduur | T/T, Paypal, Western Union, L/C |
| Logo's | Op maat |
| Afmeting | Op maat, per teken van de klant |