| oppervlaktebehandeling | Gepolijst, gesneden, overige |
|---|---|
| Verwerkingsmethode | 5-as |
| Tekeningformaat | STP, STL, IGS, CAD enz. |
| Sleutelwoorden | 5 as CNC die de Dienst machinaal bewerken |
| Materiële mogelijkheden | Aluminium, staal, koper, enz. |
| Tekening Forma | PDF/DWG/IGS/STP/ enz. |
|---|---|
| Kleur | Alle kleuren, ZWART, aangepast, Zilver/rood/zwart/kleurig |
| Oppervlaktebehandeling | Anodisatie, polijsten, platteren, poedercoating, zandblazen, schilderen |
| Verwerking | slijpen, CNC-draaien, draad snijden, EDM |
| Materiaal | Aluminium, staal, roestvrij staal, koper, koper, titanium, enz. |
| Verwerkingsmethode | CNC-bewerking CNC-frees |
|---|---|
| Grootte van het paneel | Custiomized |
| Materiaal | Aluminium, staal, roestvrij staal, koper, koper, titanium, enz. |
| Drukwerk | Lasermarkering |
| Oppervlakte | Geanodiseerd, poeder |
| Verwerkingsmethode | CNC-bewerking CNC-frees |
|---|---|
| Grootte van het paneel | Custiomized |
| Materiaal | Aluminium, staal, roestvrij staal, koper, koper, titanium, enz. |
| Drukwerk | Lasermarkering |
| Oppervlakte | Geanodiseerd, poeder |
| Grootte van het paneel | Custiomized |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium, staal, roestvrij staal, koper, koper, titanium, enz. |
| Oppervlakte | Geanodiseerd, poeder, spray |
| Ruwheid van het oppervlak | 0.03 |
| Hoge nauwkeurigheid | 0.001-0.002 mm |
| Grootte van het paneel | Custiomized |
|---|---|
| Hardheid | HRC58-64, Afhankelijk van het materiaal |
| Kwaliteitscontrole | Inspectieverslag van volledige grootte |
| materiaal | Aluminium, staal, roestvrij staal, koper, koper, titanium, enz. |
| Hoge nauwkeurigheid | 0.001-0.002 mm |
| Oppervlakte | Geanodiseerd, poeder, spray |
|---|---|
| Diameter | Aangepaste grootte |
| Materiaal | Aluminium, staal, roestvrij staal, koper, koper, titanium, enz. |
| Hoge nauwkeurigheid | 0.001-0.002 mm |
| Grootte van het paneel | Custiomized |
| Material | Aluminum, Steel, Stainless Steel, Brass, Copper, Titanium, Etc. |
|---|---|
| Color | Any color,BLACK,customized,Silver/red/black/colorful |
| Application | etc.,Industrial Equipment,Medical Applications,Auto /medical/agricultural/train/valve/textile,Medical Equipments |
| Drawing File | 3D/ DWG/ PDF/ STEP/ STP/ Original Sample |
| Dimension | Customized |
| Oppervlakte | Geanodiseerd, poeder |
|---|---|
| Grootte van het paneel | Custiomized |
| Populaire Kleur | Zwarte/Blauwe/Donkere Grijze/Oranje/Rode enz. |
| Ontwerpsoftware | AutoCAD |
| Verwerkingsmethode | CNC-bewerking CNC-frees |
| Toepassing | Automobiel, ruimtevaart, medisch, elektronica, enz. |
|---|---|
| Logo's | Op maat |
| Typ van turbine | Pelton Hydroturbine |
| Sleutelwoord | CNC-freesonderdelen |
| Project | OEM Precisiecnc het Machinaal bewerken |