| Oppervlak | Geanodiseerd, poeder |
|---|---|
| Oppervlakteruwheid | 0,03 |
| Ontwerpsoftware | AutoCAD |
| Afdrukken | Lasermarkering |
| Populaire kleur | Zwart/blauw/donkergrijs/oranje/rood enz |
| Handelsmerk | ACE |
|---|---|
| Toepassingsindustrie | Sensor |
| Sleutelwoord | Draaibank Cnc Onderdelen verspanen Draaibank Cnc |
| Lengte | maximum 5m |
| Onderdeelnaam | Kern inzetstuk |
| Materiaal | Aluminium, staal, roestvrij staal, koper, koper, titanium, enz. |
|---|---|
| Test en inspectie | SGS/CITIC inspectieverslag |
| Populaire kleur | Zwart/blauw/donkergrijs/oranje/rood enz |
| Verwerkingsmethode | CNC-bewerking CNC-frees |
| Afdrukken | Lasermarkering |
| Materiaal | Aluminium, roestvrij staal, koper, koper, titanium, enz. |
|---|---|
| Threadtype | Metric, UNC, UNF, BSW, enz. |
| Verwerking | CNC-draaien, boren, tikken |
| Functie | aluminium cnc-service |
| Standaard | CE/ROHS/FCC/SGS |
| Schimmelkosten | Kan gratis zijn als massaproductie |
|---|---|
| Eenheidsprijs | Geciteerd Per See De tekening |
| Werktuigenlevertijd | 10 dagen |
| Precisie | Hoge nauwkeurigheid |
| Oppervlakte | Glanzend, zonder borrel en kras. |
| Mechanische Eigenschappen | Zoals vereist |
|---|---|
| Betaling | T/T |
| Numerieke Controle | CNC-machines |
| dienstverlening | OEM/ODM |
| Softwareverenigbaarheid | CAD/CAM |
| Casting | Hoogwaardige gietstukken |
|---|---|
| Schimmelleven | 25 tot 50 schoten |
| Oppervlaktebehandeling | Polijst, verven, coachen, zijdefilter |
| Artikel 1 | Vacuümafgietsel Snel Prototype |
| Levertyd | 1-2 WEKEN |
| Tolerantie | ±0,01 mm |
|---|---|
| Kleur | Zilver, zwart, blauw, houten kleur, RAL poedercoating kleur, enzovoort |
| Gebruik | Industrieel |
| Lange | Op maat |
| Grootte | Standaard of aangepast formaat |
| Vervaardigingsmachine | CNC-machine, lasersnijmachine |
|---|---|
| Precisie | Hoge nauwkeurigheid |
| Poeder | binnen of buiten |
| Materiaal | metalen |
| Oppervlakte | Glanzend, zonder borrel en kras. |
| Tolerantie | +/- 0.1mm |
|---|---|
| Logo's | Gepersonaliseerd logo |
| Vormmateriaal | Silicaat |
| Precisiteit | +/- 0,05 mm |
| Casting | Hoogwaardige gietstukken |