| Ruwheid | Ra0,2~Ra3.2 |
|---|---|
| Verwerkingsmethode | CNC-bewerking CNC-frees |
| Drukwerk | Laser het Merken |
| Ruwheid van het oppervlak | 0.03 |
| Test en inspectie | SGS/CITIC inspectieverslag |
| Ruwheid van het oppervlak | 0.03 |
|---|---|
| Ontwerpsoftware | AutoCAD |
| Oppervlakte | Geanodiseerd, poeder |
| Grootte van het paneel | Custiomized |
| Drukwerk | Laser het Merken |
| Bewerkingen | Bewerking, frezen, stampen, slijpen |
|---|---|
| Vervoer | Als eis van de cliënt |
| Afmaken. | Als eisen van de klant |
| Plaats van herkomst | DongGuan, China (Vasteland) |
| Materiële compatibiliteit | Metaal, Plastiek, Hout |
| Drukwerk | Laser het Merken |
|---|---|
| Ontwerpsoftware | AutoCAD |
| Materiaal | Aluminium, staal, roestvrij staal, koper, koper, titanium, enz. |
| Populaire Kleur | Zwarte/Blauwe/Donkere Grijze/Oranje/Rode enz. |
| Test en inspectie | SGS/CITIC inspectieverslag |
| Ruwheid van het oppervlak | Ra 0,8-3.2 |
|---|---|
| Toepassing | precisie het machinaal bewerken |
| Hardheid | HRC 40-60 |
| Oppervlaktebehandeling | Anodiseren, platteren, schilderen, enz. |
| Oppervlakte afwerking | Polijsten, zandstralen, borstelen |
| Plaats van herkomst | DongGuan, China (Vasteland) |
|---|---|
| dienstverlening | OEM/ODM |
| Betaling | T/T |
| Materiaal | Roestvrij staal/legering/aluminium |
| Numerieke Controle | CNC-machines |
| Betaling | T/T |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrij staal/legering/aluminium |
| dienstverlening | OEM/ODM |
| Kwaliteit | ISO-gecertificeerd |
| Materiële compatibiliteit | Metaal, Plastiek, Hout |
| Levertyd | 1-3 werkdagen |
|---|---|
| Oppervlakte afwerking | Vlot, Glanzende Steen, |
| Tekeningformaat | IGS STP STL CTA MR3D |
| Minimale detailgrootte | 0.1 mm |
| Proefproef | gedrukt 3d |
| Oppervlakte afwerking | Vlot, Glanzende Steen, |
|---|---|
| Ondersteunende structuren | Automatisch of hand |
| CNC-bewerking | Niet CNC-bewerkingen |
| Afmeting | 290*140*60 mm |
| Tolerantie | 0.010.05mm of Aangepast |
| Afmeting | 300*100*40 mm |
|---|---|
| Tolerantie | +/- 0.1mm |
| Logo's | Gepersonaliseerd logo |
| Schimmelleven | 25 tot 50 schoten |
| Casting | Hoogwaardige gietstukken |