| Toepassingsindustrie | Sensor |
|---|---|
| Toepassingen | Automobilerij, luchtvaart, geneeskunde, elektronica |
| Lengte | maximum 5m |
| Dikte | Aangepast |
| Machines | CNC-bewerkingsmachines |
| Typ van turbine | Pelton Hydroturbine |
|---|---|
| Logo's | Op maat |
| Toepassing | Automobiel, ruimtevaart, medisch, elektronica, enz. |
| Omgaan met | CNC-draaien, CNC-frezen |
| Afmeting | Op maat, per teken van de klant |
| Toepassing | Automobiel, ruimtevaart, medisch, elektronica, enz. |
|---|---|
| Logo's | Op maat |
| Typ van turbine | Pelton Hydroturbine |
| Sleutelwoord | CNC-freesonderdelen |
| Project | OEM Precisiecnc het Machinaal bewerken |
| Omgaan met | CNC-draaien, CNC-frezen |
|---|---|
| Toepassing | Automobiel, ruimtevaart, medisch, elektronica, enz. |
| Typ van turbine | Pelton Hydroturbine |
| Custom service | OEM ODM |
| Ruwheid van het oppervlak | Ra3.2 |
| Machining Equipment | Milling Machining |
|---|---|
| Logo | Customized |
| Keyword | CNC Milling Parts |
| Custom Service | OEM ODM |
| Tolerance | ±0.01mm |
| Main Prosess | CNC Turning/CNC Milling Etc |
|---|---|
| Machining Equipment | Milling Machining |
| Custom Service | OEM ODM |
| Surface Roughness | Ra3.2 |
| Project | OEM Precision CNC Machining |
| Deal With | CNC Turning,CNC Milling |
|---|---|
| Quality | 100% Inspection |
| Dimension | Customized, Per Customer's Drawing |
| Payment Term | T/T, Paypal, Western Union, L/C |
| Machining Equipment | Milling Machining |
| Project | OEM Precisiecnc het Machinaal bewerken |
|---|---|
| Bewerkingstype | CNC-bewerking |
| Toepassing | Schoonheidsproducten,Automotieven, Luchtvaart, Medische, Elektronische, Elektronische Sigaretten, |
| Tolerantie | ±0,01 mm |
| Betalingsduur | T/T, Paypal, Western Union, L/C |
| Kwaliteit | 100% inspectie |
|---|---|
| Tolerantie | ±0,01 mm |
| Logo's | Op maat |
| Bewerkingstype | CNC-bewerking |
| Toepassing | Automobiel, ruimtevaart, medisch, elektronica, enz. |
| Verspanende apparatuur | Frezen verspanen |
|---|---|
| Sleutelwoord | CNC-freesonderdelen |
| Bewerkingstype | CNC-bewerking |
| Hoofdprosess | CNC Draaien/CNC Frezen etc |
| Omgaan met | CNC-draaien, CNC-frezen |