| Grootte van het paneel | Custiomized |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium, staal, roestvrij staal, koper, koper, titanium, enz. |
| Oppervlakte | Geanodiseerd, poeder, spray |
| Ruwheid van het oppervlak | 0.03 |
| Hoge nauwkeurigheid | 0.001-0.002 mm |
| OEM & ODM | Onze ingenieur kan uw ontwerp controleren en bespreken. |
|---|---|
| Dikte | Op maat |
| Vorm | Rond, vierkant, plat of op maat |
| Materiaal | Aluminium, koper |
| Kleur | Zilver, zwart, blauw, houten kleur, RAL poedercoating kleur, enzovoort |
| Verpakking | Standaard exportverpakking of zoals besproken |
|---|---|
| Tolerantie | ±0,01 mm |
| Type | Rolgordijnen, rolgordijnen |
| Kleur | Zilver, zwart, blauw, houten kleur, RAL poedercoating kleur, enzovoort |
| Grootte | Standaard of aangepast formaat |
| Kleur | Zilver, goud, zwart, rood, blauw |
|---|---|
| Levertyd | 7-15 dagen |
| Vorm | Ronde, vierkant, zeshoekige, op maat |
| Fabrieksbezoek | Welkom, wanneer dan ook. |
| Logo's | Douane Logo Available |
| Toepassing | Automobiel, ruimtevaart, medisch, elektronica, enz. |
|---|---|
| Logo's | Op maat |
| Typ van turbine | Pelton Hydroturbine |
| Sleutelwoord | CNC-freesonderdelen |
| Project | OEM Precisiecnc het Machinaal bewerken |
| Tolerantie | +/- 0,005 mm |
|---|---|
| Toepassing | precisie het machinaal bewerken |
| Dikte van de coating | Op maat |
| Kleur | Zilver, Zwarte, Rood, Blauw, Enz. |
| Oppervlaktebehandeling | Anodiseren, platteren, schilderen, enz. |
| Tolerantie | ±0,01 mm |
|---|---|
| Kleur | Zilver, zwart, blauw, houten kleur, RAL poedercoating kleur, enzovoort |
| Gebruik | Industrieel |
| Lange | Op maat |
| Grootte | Standaard of aangepast formaat |
| Omgaan met | CNC-draaien, CNC-frezen |
|---|---|
| Toepassing | Automobiel, ruimtevaart, medisch, elektronica, enz. |
| Typ van turbine | Pelton Hydroturbine |
| Custom service | OEM ODM |
| Ruwheid van het oppervlak | Ra3.2 |
| Custom service | OEM ODM |
|---|---|
| Sleutelwoord | CNC-freesonderdelen |
| Betalingsduur | T/T, Paypal, Western Union, L/C |
| Logo's | Op maat |
| Afmeting | Op maat, per teken van de klant |
| Numerieke Controle | CNC-machines |
|---|---|
| Materiële compatibiliteit | Metaal, Plastiek, Hout |
| Betaling | T/T |
| Materiaal | Roestvrij staal/legering/aluminium |
| Vervoer | Als eis van de cliënt |