| Verwerkingsmethode | CNC-bewerking CNC-frees |
|---|---|
| Grootte van het paneel | Custiomized |
| Materiaal | Aluminium, staal, roestvrij staal, koper, koper, titanium, enz. |
| Drukwerk | Lasermarkering |
| Oppervlakte | Geanodiseerd, poeder |
| Grootte van het paneel | Custiomized |
|---|---|
| Hoge nauwkeurigheid | 0.001-0.002 mm |
| Oppervlakte | Geanodiseerd, poeder, spray |
| Ruwheid van het oppervlak | 0.03 |
| Kenmerken | Professionele verwerkingHoge precisie |
| Materiaal | Aluminium, staal, roestvrij staal, koper, koper, titanium, enz. |
|---|---|
| Diensten | Aangepaste OEM, OEM/ODM/Customized/Design die, cnc dienst machinaal bewerkt, die het Werken de trekt |
| Kleur | Alle kleuren, ZWART, aangepast, Zilver/rood/zwart/kleurig |
| Toepassing | enz.,Industriële apparatuur,Medische toepassingen,Auto/medische/landbouw/trein/klep/textiel,Medische |
| Afmaken. | Kleurenanodiseren,Powercoating,Nickel,Zwart anodiseren,Hot dip gegalvaniseerd |
| Grootte van het paneel | Custiomized |
|---|---|
| Kwaliteitscontrole | Inspectieverslag van volledige grootte |
| Materiaal | Aluminium, staal, roestvrij staal, koper, koper, titanium, enz. |
| Verslag van de test van de machine | Voorzien, beschikbaar |
| hoge precisie | 0.001-0.002 mm |
| Oppervlakte | Geanodiseerd, poeder, spray |
|---|---|
| Diameter | Aangepaste grootte |
| Materiaal | Aluminium, staal, roestvrij staal, koper, koper, titanium, enz. |
| Hoge nauwkeurigheid | 0.001-0.002 mm |
| Grootte van het paneel | Custiomized |
| Material | Aluminum, Steel, Stainless Steel, Brass, Copper, Titanium, Etc. |
|---|---|
| Color | Any color,BLACK,customized,Silver/red/black/colorful |
| Application | etc.,Industrial Equipment,Medical Applications,Auto /medical/agricultural/train/valve/textile,Medical Equipments |
| Drawing File | 3D/ DWG/ PDF/ STEP/ STP/ Original Sample |
| Dimension | Customized |
| Verwerking | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs |
|---|---|
| Microbewerking | Ja, dat is het. |
| OEM-producten | Beschikbaar |
| Proces | aluminiummatrijs Casting+machining |
| Toegepaste | Industriële apparatuur |
| Verwerkingsmethode | CNC-bewerking CNC-frees |
|---|---|
| Populaire Kleur | Zwarte/Blauwe/Donkere Grijze/Oranje/Rode enz. |
| Ruwheid | Ra0,2~Ra3.2 |
| Drukwerk | Laser het Merken |
| Oppervlakte | Geanodiseerd, poeder |
| Drukwerk | Laser het Merken |
|---|---|
| Ontwerpsoftware | AutoCAD |
| Materiaal | Aluminium, staal, roestvrij staal, koper, koper, titanium, enz. |
| Populaire Kleur | Zwarte/Blauwe/Donkere Grijze/Oranje/Rode enz. |
| Test en inspectie | SGS/CITIC inspectieverslag |
| Materiaal | Aluminium, staal, roestvrij staal, koper, koper, titanium, enz. |
|---|---|
| Drukwerk | Laser het Merken |
| Test en inspectie | SGS/CITIC inspectieverslag |
| Ruwheid | Ra0,2~Ra3.2 |
| Oppervlakte | Geanodiseerd, poeder |