| Tolerance | ±0.01mm |
|---|---|
| Surface Roughness | Ra3.2 |
| Payment Term | T/T, Paypal, Western Union, L/C |
| Dimension | Customized, Per Customer's Drawing |
| Application | Beauty Products,Automotive, Aerospace, Medical, Electronics, Electronic Cigarettes, |
| Dimension | Customized, Per Customer's Drawing |
|---|---|
| Custom Service | OEM ODM |
| Project | OEM Precision CNC Machining |
| Surface Roughness | Ra3.2 |
| Quality | 100% Inspection |
| Sleutelwoord | CNC-freesonderdelen |
|---|---|
| Aanbestedingen | Oem Odm |
| Verspanende apparatuur | Frezen verspanen |
| Logo's | Op maat |
| Omgaan met | CNC-draaien, CNC-frezen |
| Bewerkingen | Bewerking, frezen, stampen, slijpen |
|---|---|
| Vervoer | Als eis van de cliënt |
| Afmaken. | Als eisen van de klant |
| Plaats van herkomst | DongGuan, China (Vasteland) |
| Materiële compatibiliteit | Metaal, Plastiek, Hout |
| Verwerkingsmethode | CNC-bewerking CNC-frees |
|---|---|
| Grootte van het paneel | Custiomized |
| Materiaal | Aluminium, staal, roestvrij staal, koper, koper, titanium, enz. |
| Drukwerk | Lasermarkering |
| Oppervlakte | Geanodiseerd, poeder |
| Grootte van het paneel | Custiomized |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium, staal, roestvrij staal, koper, koper, titanium, enz. |
| Oppervlakte | Geanodiseerd, poeder, spray |
| Ruwheid van het oppervlak | 0.03 |
| Hoge nauwkeurigheid | 0.001-0.002 mm |
| Grootte van het paneel | Custiomized |
|---|---|
| Hoge nauwkeurigheid | 0.001-0.002 mm |
| Oppervlakte | Geanodiseerd, poeder, spray |
| Ruwheid van het oppervlak | 0.03 |
| Kenmerken | Professionele verwerkingHoge precisie |
| Grootte van het paneel | Custiomized |
|---|---|
| Hardheid | HRC58-64, Afhankelijk van het materiaal |
| Kwaliteitscontrole | Inspectieverslag van volledige grootte |
| materiaal | Aluminium, staal, roestvrij staal, koper, koper, titanium, enz. |
| Hoge nauwkeurigheid | 0.001-0.002 mm |
| Hoge nauwkeurigheid | 0.001-0.002 mm |
|---|---|
| Ruwheid van het oppervlak | 0.03 |
| Grootte van het paneel | Custiomized |
| Kenmerken | Professionele verwerkingHoge precisie |
| Afmaken. | geen boor en een scherpe rand |
| Materiaal | Aluminium, staal, roestvrij staal, koper, koper, titanium, enz. |
|---|---|
| Hoge nauwkeurigheid | 0.001-0.002 mm |
| Grootte van het paneel | Custiomized |
| Kwaliteitscontrole | Inspectieverslag van volledige grootte |
| Verslag van de test van de machine | Voorzien, beschikbaar |