| Main Prosess | CNC Turning/CNC Milling Etc |
|---|---|
| Machining Equipment | Milling Machining |
| Custom Service | OEM ODM |
| Surface Roughness | Ra3.2 |
| Project | OEM Precision CNC Machining |
| Deal With | CNC Turning,CNC Milling |
|---|---|
| Quality | 100% Inspection |
| Dimension | Customized, Per Customer's Drawing |
| Payment Term | T/T, Paypal, Western Union, L/C |
| Machining Equipment | Milling Machining |
| Project | OEM Precisiecnc het Machinaal bewerken |
|---|---|
| Bewerkingstype | CNC-bewerking |
| Toepassing | Schoonheidsproducten,Automotieven, Luchtvaart, Medische, Elektronische, Elektronische Sigaretten, |
| Tolerantie | ±0,01 mm |
| Betalingsduur | T/T, Paypal, Western Union, L/C |
| Kwaliteit | 100% inspectie |
|---|---|
| Tolerantie | ±0,01 mm |
| Logo's | Op maat |
| Bewerkingstype | CNC-bewerking |
| Toepassing | Automobiel, ruimtevaart, medisch, elektronica, enz. |
| Bewerkingstype | CNC-bewerking |
|---|---|
| Tolerantie | ±0,01 mm |
| Betalingsduur | T/T, Paypal, Western Union, L/C |
| Omgaan met | CNC-draaien, CNC-frezen |
| Ruwheid van het oppervlak | Ra3.2 |
| Verspanende apparatuur | Frezen verspanen |
|---|---|
| Sleutelwoord | CNC-freesonderdelen |
| Bewerkingstype | CNC-bewerking |
| Hoofdprosess | CNC Draaien/CNC Frezen etc |
| Omgaan met | CNC-draaien, CNC-frezen |
| Kleur | Alle kleuren, ZWART, aangepast, Zilver/rood/zwart/kleurig |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium, staal, roestvrij staal, koper, koper, titanium, enz. |
| Tekeningbestand | 3D/ DWG/ PDF/ STEP/ STP/ Originele steekproef |
| Afmeting | Op maat |
| Tekening Forma | PDF/DWG/IGS/STP/ enz. |
| Tekening Forma | PDF/DWG/IGS/STP/ enz. |
|---|---|
| Kleur | Alle kleuren, ZWART, aangepast, Zilver/rood/zwart/kleurig |
| Oppervlaktebehandeling | Anodisatie, polijsten, platteren, poedercoating, zandblazen, schilderen |
| Verwerking | slijpen, CNC-draaien, draad snijden, EDM |
| Materiaal | Aluminium, staal, roestvrij staal, koper, koper, titanium, enz. |
| Toepassing | Industriële machines |
|---|---|
| Verpakkingen | Poedercoating, zinkplating, enz. |
| Aanpassing | Beschikbaar |
| Kenmerken | Corrosiebestendigheid, hard |
| Sleutelwoord | Machines voor het bewerken van metaal |
| Bewerkingstype | CNC-bewerking |
|---|---|
| Logo's | Op maat |
| Project | OEM Precisiecnc het Machinaal bewerken |
| Typ van turbine | Pelton Hydroturbine |
| Toepassing | Automobiel, ruimtevaart, medisch, elektronica, enz. |