| Materiaal | Aluminium, roestvrij staal, koper, koper, titanium, enz. |
|---|---|
| Threadtype | Metric, UNC, UNF, BSW, enz. |
| Functie | aluminium cnc-service |
| Verwerking | CNC-draaien, boren, tikken |
| Tolerantie | 0,01 mm |
| Materiaal | Aluminium, roestvrij staal, koper, koper, titanium, enz. |
|---|---|
| Threadtype | Metric, UNC, UNF, BSW, enz. |
| Verwerking | CNC-draaien, boren, tikken |
| Functie | aluminium cnc-service |
| Standaard | CE/ROHS/FCC/SGS |
| Threadtype | Metric, UNC, UNF, BSW, enz. |
|---|---|
| Functie | aluminium cnc-service |
| Verwerking | CNC-draaien, boren, tikken |
| Standaard | CE/ROHS/FCC/SGS |
| Materiaal | Aluminium, roestvrij staal, koper, koper, titanium, enz. |
| Materiaal | Aluminium, roestvrij staal, koper, koper, titanium, enz. |
|---|---|
| Functie | aluminium cnc-service |
| Oppervlakte -afwerking | Poleren, schilderen, anodiseren, enz. |
| Threadtype | Metric, UNC, UNF, BSW, enz. |
| Verwerking | CNC-draaien, boren, tikken |
| Oppervlakte -afwerking | Poleren, schilderen, anodiseren, enz. |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium, roestvrij staal, koper, koper, titanium, enz. |
| Threadtype | Metric, UNC, UNF, BSW, enz. |
| Verwerking | CNC-draaien, boren, tikken |
| Pakket | Karton, houten behuizing, enz. |
| Functie | aluminium cnc-service |
|---|---|
| Verwerking | CNC-draaien, boren, tikken |
| Materiaal | Aluminium, roestvrij staal, koper, koper, titanium, enz. |
| Kwaliteitscontrole | 100% kritieke dimensie-inspectie |
| Oppervlakte -afwerking | Poleren, schilderen, anodiseren, enz. |
| Toepassing | Schoonheidsproducten,Automotieven, Luchtvaart, Medische, Elektronische, Elektronische Sigaretten, |
|---|---|
| Logo's | aangepast |
| Sleutelwoord | CNC-freesonderdelen |
| Verspanende apparatuur | Frezen verspanen |
| Bewerkingstype | CNC-bewerking |
| Tolerantie | ±0,01 mm |
|---|---|
| Sleutelwoord | CNC-freesonderdelen |
| Aanbestedingen | Oem Odm |
| Project | OEM Precisiecnc het Machinaal bewerken |
| Hoofdprosess | CNC Draaien/CNC Frezen etc |
| Naam | CNC-draaionderdelen |
|---|---|
| Functie | aluminium cnc-service |
| Materiaal | Aluminium, koper, roestvrij staal, koolstofstaal, enz. |
| verwerking | CNC-draaien, boren, tikken |
| Oppervlakte afwerking | Poleren, schilderen, anodiseren, enz. |
| Diameter | 20.3 mm of volgens tekening |
|---|---|
| Vorm | Ronde, vierkant, zeshoekige, op maat |
| Snelle levertijd | 3-15 dagen |
| Sleutelwoord | componenten van cnc machine |
| Kleur | Zilver, goud, zwart, rood, blauw |