| Oppervlakte afwerking | Vlot, Glanzende Steen, |
|---|---|
| Ondersteunende structuren | Automatisch of hand |
| CNC-bewerking | Niet CNC-bewerkingen |
| Afmeting | 290*140*60 mm |
| Tolerantie | 0.010.05mm of Aangepast |
| Materiaal | PLA, ABS, PETG, Nylon, TPU, enz. |
|---|---|
| Minimale detailgrootte | 0.1 mm |
| Oppervlakte afwerking | Vlot, Glanzende Steen, |
| CNC-bewerking | Niet CNC-bewerkingen |
| Productietype | 3D Druk |
| Levertyd | 1-3 werkdagen |
|---|---|
| Oppervlakte afwerking | Vlot, Glanzende Steen, |
| Tekeningformaat | IGS STP STL CTA MR3D |
| Minimale detailgrootte | 0.1 mm |
| Proefproef | gedrukt 3d |
| Afmeting | 300*100*40 mm |
|---|---|
| Tolerantie | +/- 0.1mm |
| Logo's | Gepersonaliseerd logo |
| Schimmelleven | 25 tot 50 schoten |
| Casting | Hoogwaardige gietstukken |
| Materiaal | aluminium, roestvrij staal, messing |
|---|---|
| Kleur | Aanpasbaar |
| Afmaken. | Poedercoating |
| Tolerantie | 0.1 mm |
| Dikte | 1.5 mm |
| Materiaal | aluminium, roestvrij staal, messing |
|---|---|
| Kleur | Aanpasbaar |
| Tolerantie | 0,1 mm |
| Finish | poedercoating |
| Applicatie | Automobiel, elektronica, meubels |
| Kleur | Op maat |
|---|---|
| Toepassing | Automobiel, elektronica, meubels |
| Materiaal | aluminium, roestvrij staal, messing |
| Oppervlaktebehandeling | Poedercoating |
| Productieproces | Stempelen, snijden, buigen |
| Grootte | Op maat |
|---|---|
| Kleur | Op maat |
| Materiaal | aluminium, roestvrij staal, messing |
| Toepassing | Automobiel, elektronica, meubels |
| Productieproces | Stempelen, snijden, buigen |
| Materiaal | aluminium, roestvrij staal, messing |
|---|---|
| Grootte | Op maat |
| Toepassing | Automobiel, elektronica, meubels |
| Kleur | Op maat |
| Productieproces | Stempelen, snijden, buigen |
| Materiaal | aluminium, roestvrij staal, messing |
|---|---|
| Toepassing | Automobiel, elektronica, meubels |
| grootte | Op maat |
| Productieproces | Stempelen, snijden, buigen |
| Kleur | Op maat |