| Plaats van herkomst | DongGuan, China (Vasteland) |
|---|---|
| dienstverlening | OEM/ODM |
| Betaling | T/T |
| Materiaal | Roestvrij staal/legering/aluminium |
| Numerieke Controle | CNC-machines |
| Ruwheid van het oppervlak | Ra 0,8-3.2 |
|---|---|
| Toepassing | precisie het machinaal bewerken |
| Hardheid | HRC 40-60 |
| Oppervlaktebehandeling | Anodiseren, platteren, schilderen, enz. |
| Oppervlakte afwerking | Polijsten, zandstralen, borstelen |
| Naam | Metalen plaat gestempeld |
|---|---|
| Toepassing | Automobiel, elektronica, meubels |
| Materiaal | aluminium, roestvrij staal, messing |
| Grootte | aanpasbaar |
| Oppervlaktebehandeling | Poedercoating |
| Materiaal | aluminium, roestvrij staal, messing |
|---|---|
| Gewicht | lichtgewicht |
| Naam | Metalen plaat gestempeld |
| Standaard | ISO14001 |
| Grootte | aangepaste |
| Naam | Metalen plaat gestempeld |
|---|---|
| Gewicht | lichtgewicht |
| Materiaal | aluminium, roestvrij staal, messing |
| Tolerantie | ±0,1 mm |
| Grootte | Aanpasbaar |
| Naam | Metalen plaat gestempeld |
|---|---|
| Materiaal | aluminium, roestvrij staal, messing |
| Toepassing | Automobiel, elektronica, meubels |
| Grootte | Aanpasbaar |
| Tolerantie | ±0,1 mm |
| Naam | Metalen plaat gestempeld |
|---|---|
| Materiaal | aluminium, roestvrij staal, messing |
| Toepassing | Automobiel, elektronica, meubels |
| Grootte | Aanpasbaar |
| Tolerantie | ±0,1 mm |
| Kleur | Op maat |
|---|---|
| Toepassing | Automobiel, elektronica, meubels |
| Materiaal | aluminium, roestvrij staal, messing |
| Oppervlaktebehandeling | Poedercoating |
| Productieproces | Stempelen, snijden, buigen |
| Grootte | Op maat |
|---|---|
| Kleur | Op maat |
| Materiaal | aluminium, roestvrij staal, messing |
| Toepassing | Automobiel, elektronica, meubels |
| Productieproces | Stempelen, snijden, buigen |
| Materiaal | aluminium, roestvrij staal, messing |
|---|---|
| Toepassing | Automobiel, elektronica, meubels |
| grootte | Op maat |
| Productieproces | Stempelen, snijden, buigen |
| Kleur | Op maat |